УДЦР ГОТУЄТЬСЯ ДО ЄВРО-2012 » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
УДЦР ГОТУЄТЬСЯ ДО ЄВРО-2012
Фахівці Українського державного центру радіочастот розпочали активну підготовку до здійснення комплексу організаційно-технічних заходів, пов’язаних з проведенням в Україні Євро-2012.

Найбільш актуальними питаннями для УДЦР у плані надання співробітникам Міжнародного організаційного Комітету необхідних інформаційних та телекомунікаційних послуг є виділення користувачам необхідного радіочастотного ресурсу; видача дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв; забезпечення електромагнітної сумісності РЕЗ та недопущення радіозавад; моніторинг окремих мереж зв’язку тощо.

Зазначимо, що значний досвід з технічного забезпечення проведення таких заходів має компанія Rohde & Schwarz (технологія ТЕТRА). Застосування приладів та обладнання цієї компанії сприяло успішному виконанню завдань під час проведення, наприклад, Чемпіонату світу з футболу в ФРН у 2006 році та Чемпіонату Європи, що проходив у 2008 році в Австрії і Швейцарії.

З метою ознайомлення співробітників УДЦР з основами технології ТЕТRА, принципами побудови мереж та їх поточного моніторингу на базі підприємства проведено семінар-презентацію засобів технічного контролю та моніторингу, у якому взяли участь спеціалісти Представництва Rohde & Schwarz та його українського партнера „Нові технології”.

За словами заступника начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимира Титаренка, спектр завдань фахівців з підготовки до Євро-2012 є досить широким. Необхідно буде застосовувати не тільки комплекси моніторингу Центру, але й обладнання радіоконтролю РЕЗ стандарту ТЕТРА, яке планується придбати у компанії Rohde & Schwarz (пеленгатори, вимірювальні та моніторингові приймачі тощо).

Для більш ретельного вивчення досвіду австрійських колег з організації моніторингового забезпечення проведення європейського футбольного мундіалю УДЦР планує направити своїх фахівців до Відня. Австрійські телекомунікаційні регулятори погодилися ознайомити українських спеціалістів із сучасним технічним оснащенням станцій мобільного та стаціонарного радіомоніторингу, а також на практиці продемонструвати можливості обладнання виробництва компанії Rohde & Schwarz щодо моніторингу мереж технологій ТЕТRА, WiMAX та ін.

Володимир Титаренко також висловив сподівання, що така співпраця буде дуже корисною, оскільки дозволить нашим фахівцям оволодіти організаційними основами технічного супроводу таких заходів, набути практичних навичок.

- Поступове вирішення зазначених питань сприятиме забезпеченню проведення турніру Євро-2012 в Україні на високому організаційному рівні, а також підвищенню міжнародного іміджу України, - додав він.

 • Призначення — вимірювання показників якості обслуговування абонентів (KPI Q ...
 • Станцію моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР ...
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Перспективи Українського державного центру радіочастот
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • Протягом 2011 року технічному радіоконтролю у всіх регіонах України підля ...
 • УДЦР проводить тестові випробування новітнього комплексу радіомоніторингу
 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • Анонс - УДЦР та МСЕ налагоджуватиме співпрацю у сфері космічного моніторинг ...
 • Потужності Центру сертифікації УДЦР високо оцінені
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012