НКРЗ затвердила Розрахункові такси за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторів, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку телекомунікацій » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗ затвердила Розрахункові такси за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторів, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку телекомунікацій
Сьогодні, 4 лютого, на черговому засіданні НКРЗ затверджено Розрахункові такси за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторів, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку телекомунікацій.
У документі передбачені розрахункові такси за доступ до мереж операторів, що займають монопольне становище на відповідних ринках завершення з’єднань у фіксованих та мобільних мережах при наданні послуг місцевого, міжміського, мобільного зв’язку.

Розрахункові такси за послуги місцевого завершення з’єднань на телекомунікаційних мережах операторів фіксованого місцевого телефонного зв’язку, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку завершення з’єднань на мережах фіксованого телефонного зв’язку, встановлені граничними і можуть бути зменшені за взаємною домовленістю операторів телекомунікацій не більше ніж на 20 відсотків.

Розрахункові такси за послуги доступу при наданні послуг фіксованого міжміського телефонного зв’язку встановлені єдиними для зонових та міжміських з’єднань. Розрахункові такси для завершення з’єднань на мережах рухомого (мобільного) зв’язку визначені єдиними незалежно від походження трафіку (з фіксованих або мобільних).


На думку члена НКРЗ Людмили Арюшенко, прийняття цього документа дозволить вирішити питання укладання угод операторам, які ще їх не підписали на 2010 рік.

Рішення НКРЗ в установленому законодавством порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Додаткова інформація

Порядок взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж загального користування

 • Розрахункові такси за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторі ...
 • 5 березня 2010 року набули чинності Розрахункові такси за послуги доступу д ...
 • НКРЗ схвалено проект Розрахункових такс за послуги доступу до телекомунікац ...
 • Новости НКРС
 • Рішення НКРЗ №600 від 23.12.2010 р.
 • Порядок ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій
 • Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
 • НКРЗ зобов’язує операторів
 • НКРЗ схвалено проект Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телеком ...
 • НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (м ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012