Громадська рада НКРЗІ наголошує на розвитку ШСД як справі загальнодержавної ваги » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Громадська рада НКРЗІ наголошує на розвитку ШСД як справі загальнодержавної ваги

Сьогодні широкосмугові технології стали не просто засобом передачі даних, а істотним чинником забезпечення сприятливих умов для розвитку економіки та бізнесу, системи державного управління, науки, освіти та культури. Пошуку шляхів прискорення розбудови широкосмугового доступу (ШСД) до Інтернету як основи для безлічі сучасних сервісів для всіх громадян було присвячене четверте засідання Громадської ради НКРЗІ, що відбулось 19 червня 2013 року.

 

 

В роботі засідання взяли участь Голова НКРЗІ Петро Яцук, члени НКРЗІ Ірина Поліщук та Ігор Сиротенко, представники Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Вадим Горюшко та Віталій Окнов, представники Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Ігор Шестак і Аліна Чередніченко та співробітники Апарату НКРЗІ.

 

Із доповідями щодо стану і динаміки розвитку ШСД в Україні виступили член Президії Громадської ради, Голова постійної комісії «Конвергенція. Інтернет. Широкосмуговий доступ» Олег Гайдук та член Президії Громадської ради НКРЗІ Андрій Дронюк, начальник відділу розвитку національного сегмента мережі Інтернет та впровадження Інтернет-технологій Департаменту координації загальнодержавних проектів з інформатизації НКРЗІ Ігор Кривцов.

 

Під час обговорення учасники засідання Громадської ради були одностайні в питаннях прискорення розбудови широкосмугової інфраструктури для надання інформаційно-комунікаційних послуг. Зокрема, було висловлено думку щодо необхідності розробки Національного плану розвитку ШСД, урахування громадських ініціатив щодо шляхів подолання цифрового розриву, підкреслено важливу роль національного регулятора. Дискусію підтримали представники органів державної влади, присутні на засіданні.

 

Голова НКРЗІ Петро Яцук відзначив, що Комісія чекає від Громадської ради, інституцій громадянського суспільства конкретних пропозицій у напрямку вирішення низки завдань, що спрямовані на досягнення стратегічної мети – забезпечення повсюдним широкосмуговим доступом до мережі Інтернет і якісними сервісами для населення.

 

Крім того, на засіданні Громадської ради розглядалася низка організаційних питань, щодо яких було прийнято відповідні рішення.


 • Рішення щодо переліку консультативних і дорадчих органів НКРЗІ
 • Науково-експертна рада НКРЗІ розпочала свою роботу
 • На виконання рішення НКРЗІ від 10.05.2012 № 231
 • Відбулися установчі збори Громадської Ради при НКРЗІ
 • 2 лютого 2012 року відбулося засідання ініціативної групи зі створення Гром ...
 • ЗВЕРНЕННЯ ІКТ-СЕКТОРУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ТА НОВОГО УРЯДУ, ЩО ФОРМУЄТ ...
 • НКРЗІ ініціює створення єдиної інформаційно-комунікаційної платформи органі ...
 • Відбулися установчі збори з формування Громадської ради при Держспецзв’язку ...
 • Науково-технічна рада НКРЗІ розпочала свою роботу
 • III Український Форум з Управління Інтернетом
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012