Запровадження в НКРЗ системи управління якістю » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Запровадження в НКРЗ системи управління якістю
З метою підвищення якості послуг, що отримують споживачі, ефективності діяльності та використання бюджетних коштів, підвищення прозорості діяльності в НКРЗ розроблено та впроваджено систему управління якістю за стандартом ДСТУ ISO 9001:2000.

У 2009 році відповідно до Плану заходів запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю в НКРЗ затверджено наказ «Про реалізацію процесного підходу в ході запровадження системи управління якістю в Національній комісії з питань регулювання зв`язку України» від 30.11.2009 № 202/нк, сформовано перелік адміністративних послуг, що надаються Комісією.

Працівники НКРЗ пройшли навчання з питань практичних аспектів побудови системи управління якістю (СУЯ) в центральних органах виконавчої влади, структурним підрозділам НКРЗ надано учбові матеріали з питань запровадження СУЯ, розроблено документ «Процеси, пов`язані з управлінням діяльністю Національної комісії з питань регулювання зв’язку України».

У цьому році НКРЗ заплановано проведення подальших заходів з впровадження системи управління якістю, а саме:
- розробка структурними підрозділами НКРЗ блок-схем процесів, за якими здійснюватиметься діяльність підрозділів та відповідно до яких надаються адміністративні послуги;
- підготовка пропозицій щодо впровадження процесного підходу у діяльності структурних підрозділів НКРЗ;
- проведення засідань Робочої групи з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю в НКРЗ щодо стану розроблення та запровадження документів системи управління якістю.

Додаткова інформація

Система управління якістю створюється відповідно до міжнародних стандартів ISO серії 9000 і спрямована на забезпечення високої якості продукції, процесів, робіт та послуг. Для організації та проведення робіт із створення та запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади обрано підхід, передбачений положеннями міжнародного стандарту ISO 9001:2000 (в Україні прийнятий як ДСТУ ISO 9001:2001).

В основу організації державного управління у сфері надання послуг покладені принципи верховенства права, підзвітності органів виконавчої влади, консенсусу, прозорості та ефективності прийняття рішень. При цьому забезпечується задоволення інтересів усіх учасників, прийняття управлінських рішень та протидія проявам корупції.

З урахуванням вимог зазначеного стандарту Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 11 травня 2006 року № 614 „Про затвердження Програми запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади”.

 • НКРЗ схвалено проект Положення про якість телекомунікаційних послуг
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань удосконалення нормативно-правово ...
 • НКРЗ затвердила Положення про якість телекомунікаційних послуг
 • НКРЗ: Голова НКРЗ Володимир Олійник визначив пріоритетні завдання в робот ...
 • Внесено зміни до Положення про Громадську раду при НКРЗ
 • УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА Про забезпечення умов для впровадження сучасних телекомунік ...
 • Презентація Річного звіту НКРЗ за 2009 рік
 • НКРЗ погодила проект наказу Міністерства транспорту та зв’язку України «Про ...
 • Про проведення засідання Робочої групи з питань організації впровадження по ...
 • Впровадження автоматизованої системи обліку мобільних терміналів
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012