23 травня Голова Держпідприємництва Михайло Бродський провів нараду за участю представників бізнесу » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
23 травня Голова Держпідприємництва Михайло Бродський провів нараду за участю представників бізнесу

23 травня Голова Держпідприємництва Михайло Бродський провів нараду за участю представників бізнесу, під час якої обговорили розроблений НКРЗІ законопроект щодо спільного використання інфраструктури телекомунікаційних мереж.

 

Підставою стали звернення від бізнесу, зокрема, від представників УСПП та Інтернет Асоціації України (ІнАУ), із зауваженнями до редакції проекту закону. 


Так, документ передбачає встановлення основних засад спільного використання елементів інфраструктури телекомунікаційних мереж (ІТМ) усіх форм власності. Розробник пропонує дозволити суб’єктам господарювання надавати частину своїх телекомунікаційних споруд у користування операторам і провайдерам на договірних засадах. При цьому НКРЗІ наголошує, що це не зобов’язання, а право.Проте представники операторів та провайдерів обурені, оскільки на їх думку  цей законопроект орієнтований більше на надання регулятору додаткових повноважень, ніж вирішення неврегульованих проблем спільного використання інфраструктури телекомунікаційних мереж.


Представники ринку зазначають, що створення додаткових регуляторних зобов’язань не сприятиме виконанню Доручення Президента щодо запровадження новітніх технологій у сфері телекомунікацій та забезпечення права вільного доступу громадян до мережі Інтернет. На їх думку, це, передусім, створить передумови додаткового регуляторного тиску на ринок та може призвести до подорожчання послуг. А також зауважено, що питання спільного використання елементів ІТМ між операторами на даний час успішно вирішується учасниками ринку самостійно в договірному порядку.Резюмуючи, Михайло Бродський сказав: «Ми знайдемо компроміс.  Служба опрацює зауваження, висловлені бізнесом.  Після чого ми запропонуємо розробнику доопрацювати законопроект «Про спільне використання інфраструктури телекомунікаційних мереж» із в врахуванням пропозицій ринку».  Разом з тим, під час наради виникли запитання і щодо іншого документа, який  вже викликав хвилю дискусій та зауваження з боку бізнесу. Це Проект Закону «Про внесення змін до статті 39 Закону України «Про телекомунікації» щодо запровадження кримінального провадження», розроблений МВС. У Держпідприємництві зазначають, що документ фактично передбачає правове врегулювання адміністративних відносин між правоохоронними органами та операторами телекомунікацій. Документ передбачає накладення на учасників ринку телекомунікацій додаткових зобов’язань, а отже,  безпосередньо стосується інтересів споживачів.


Михайло Бродський підкреслив, що з огляду на зазначене, даний документ Служба визнала регуляторним актом, відповідний лист вже направлено розробникам.  Тому законопроект має розроблятися, розглядатися, прийматися та оприлюднюватися з урахуванням вимог Закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».


 • НКРЗІ обговорила з учасниками ринку проблемні питання розвитку телекомунік ...
 • У пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктур ...
 • НКРЗІ направляє проект Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікац ...
 • Михайло Бродський: «Зміна оператора із збереженням номера – це можливість д ...
 • Чергове засідання 12 серпня 2014 року
 • Звернення Інтернет Асоціації України щодо забезпечення діяльності телекомун ...
 • В НКРЗІ триває діалог з операторами щодо питань на ринку послуг широкосмуго ...
 • Доступ до інфраструктури об’єктів електроенергетики
 • НКРЗІ відкриває шлях для надання послуг із перенесення абонентських номерів ...
 • КОМІТЕТОМ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ БУЛО ВНЕСЕНО ДО ПЛАНУ ЗАКОНОДА ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012