Науково-експертна рада НКРЗІ розпочала свою роботу » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты



 
Науково-експертна рада НКРЗІ розпочала свою роботу

12 квітня 2013 року в приміщенні Будинку зв’язку відбулось засідання Науково-експертної ради НКРЗІ, яка об’єднує вчених та експертів із багаторічним досвідом роботи у телекомунікаційній галузі - академіка Національної академії наук України, докторів та кандидатів технічних наук, економічних наук та юридичних наук. 


У засіданні Науково-експертної ради НКРЗІ взяли участь Голова НКРЗІ Петро Яцук, член НКРЗІ Ірина Поліщук, радник Голови НКРЗІ Євген Куліш.


У вступному слові Петро Яцук розповів про важливі завдання, які зараз стоять перед національним регулятором у сфері зв’язку та інформатизації та наголосив, що одна з важливих функцій Науково-експертної ради - прогнозування та робота на випередження. Одне із завдань Науково-експертної ради - виявлення напрямків розвитку ринку інфотелекомунікацій у короткостроковій та довгостроковій перспективі. Рішення Комісії, які повинні далі рухати сферу зв’язку та інформатизації, будуть здійснюватися з урахуванням науково-експертної оцінки цього дорадчого органу НКРЗІ. 


Відповідно до порядку денного учасники засідання розглянули питання щодо затвердження Регламенту Науково-експертної ради НКРЗІ, плану роботи на 2013 рік, визначили основні напрямки науково-експертної роботи у сфері зв’язку та інформатизації. 
Учасники засідання заслухали доповідь заступника голови Науково-експертної ради НКРЗІ Андрія Семенченка, присвячену основним напрямкам науково-експертної роботи у сфері інформатизації та електронного урядування. 


Також з доповіддю виступив член Науково-експертної ради НКРЗІ Віталій Балашов, який зупинився на важливій ролі науки у галузі телекомунікацій та відзначив, що існує ціла низка питань, яка потребує наукового обґрунтування та фахової науково-експертної оцінки.


Член НКРЗІ Ірина Поліщук проінформувала учасників засідання про стан та перспективи розвитку сфери зв’язку та інформатизації за підсумками звіту НКРЗІ за 2012 рік.
Прийняті під час засідання рішення мають стати засадами роботи Науково-експертної ради НКРЗІ як експертної структури Комісії, сфери зв’язку та інформатизації в цілому.


 • Рішення щодо переліку консультативних і дорадчих органів НКРЗІ
 • Науково-технічна рада НКРЗІ розпочала свою роботу
 • На виконання рішення НКРЗІ від 10.05.2012 № 231
 • Громадська рада НКРЗІ наголошує на розвитку ШСД як справі загальнодержавної ...
 • НКРЗ
 • Відбулося засідання Науково-технічної ради НКРЗ
 • 30 травня у Єревані розпочалося 44-те засідання Ради глав Адміністрації зв’ ...
 • Новости НКРС
 • НКРЗІ ініціює створення єдиної інформаційно-комунікаційної платформи органі ...
 • Відбулися установчі збори Громадської Ради при НКРЗІ
 •  























  Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua



  free counters



  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012