НКРЗІ вдосконалює регуляторні засади та регіональне співробітництво у рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство» » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗІ вдосконалює регуляторні засади та регіональне співробітництво у рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство»

21–22 березня 2013 року за підтримки та участі НКРЗІ в Києві відбулося Перше пленарне засідання та тематичний семінар Мережі регуляторних органів електронних комунікацій Східного партнерства. Ці заходи стали можливими завдяки об’єднаним зусиллям та співробітництву у сфері електронних комунікацій між країнами-членами ЄС і регуляторами країн-учасників Східного партнерства, які уклали Меморандум про взаєморозуміння Мережі регуляторних органів у сфері мереж та послуг електронних комунікацій (далі – Мережа).

 

У заходах Мережі брали участь представники Європейської Комісії, регуляторних органів 12 країн – Азербайджану, Австрії, Вірменії, Іспанії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, України та Чехії. З української сторони у Першому пленарному засіданні взяли участь Голова НКРЗІ Петро Яцук, члени НКРЗІ Людмила Єжова, Ірина Поліщук, Олександр Речкалов, Ігор Сиротенко та працівники Апарату Комісії, представники Української Асоціації операторів зв’язку «Телас» та Антимонопольного комітету України.

 

 

У вітальному зверненні Голова НКРЗІ Петро Яцук висловив сподівання, що цей захід стане зручним майданчиком для обміну досвідом та вироблення єдиних підходів до створення принципів ефективного регулювання електронних комунікацій. «Інформаційні технології відкривають нам безмежні можливості, за якими стоїть величезна відповідальність, і ось цю відповідальність повинні прийняти на себе регулятори ринку та виявити максимальну уважність і далекоглядність у питаннях аналізу, розробки і подальшої імплементації нормативно-правової бази», – зазначив він.

Учасників заходу привітали також представник Європейської Комісії Василис Копанас та Директор Національного агентства з регулювання у сфері електронних комунікацій та інформаційних технологій Республіки Молдова Серджіу Ситник, які у своїх виступах висловили спільну думку, що такі заходи Східного партнерства сприятимуть регулярному обміну інформацією та досвідом з питань регулювання у сфері електронних комунікацій та наближенню національних законодавств до стандартів ЄС.

 

 

У ході Пленарного засідання представники національних регуляторів України, Молдови, Вірменії та профільного міністерства Азербайджану висвітлили поточний стан справ із ключових питань регулювання у своїх країнах. Зокрема, увагу було приділено питанням аналізу, моніторингу, контролю ринків електронних комунікацій, взаємоз’єднання, широкосмугового доступу, запровадження послуги перенесення номерів, переходу на цифрове телебачення тощо. У своєму виступі член НКРЗІ Ігор Сиротенко зазначив, що галузь зв’язку є пріоритетним напрямком євроінтеграційних процесів України, при цьому приведення національного законодавства у сфері електронних комунікацій у відповідність до стандартів ЄС сприятиме посиленню незалежності та адміністративної спроможності національного регулятора. Крім того, учасники заходу обмінялися досвідом щодо власних підходів та практики упровадження і використання Фондів універсальних послуг як ефективного механізму забезпечення населення загальнодоступними послугами.

Результатом зустрічі стало обрання Головою Мережі пана Серджіу Ситника, Директора Національного агентства з регулювання у сфері електронних комунікацій та інформаційних технологій Республіки Молдова, та його заступником – пана Феліксаса Добровольскіса, Директора Регуляторного органу зв’язку Литовської Республіки. Також Сторони затвердили Робочий план на 2013 рік та визначили п’ять пріоритетних напрямків спільної діяльності: аналіз ринків, методологія розрахунку собівартості, зобов’язання універсальної послуги, ставки термінації в мережах мобільного і фіксованого зв’язку, якість послуг та захист прав споживачів.

 • Ініціатива ЄС «Східне партнерство» в дії – НКРЗІ прийматиме учасників І пле ...
 • Підписано Меморандум про співробітництво між НКРЗ України та Комісією з пит ...
 • У Латвії відбулося засідання експертної групи з питань використання діапазо ...
 • Започатковано новий проект у рамках співпраці НКРЗ з Офісом електронних ком ...
 • Удосконалення регулювання заради інтересів споживачів – серед пріоритетів н ...
 • Конференция по вопросам электронных комуникаций Украины
 • НКРЗІ презентуватиме у Варшаві внесок до Глобального симпозіуму регуляторів ...
 • Науково-експертна рада НКРЗІ розпочала свою роботу
 • Громадська рада НКРЗІ наголошує на розвитку ШСД як справі загальнодержавної ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою п ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012