Повідомлення про завершення розробки проекту «Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів» » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Повідомлення про завершення розробки проекту «Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів»

29 січня 2013 року закінчився строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймалися зауваження та пропозиції до проекту «Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів», який прийнятий за основу рішенням НКРЗІ від 29.11.2012 № 619.


Усього надійшло 457 зауважень та пропозицій, які спрямовані на поліпшення проекту зазначеного документу. Багато зауважень та пропозицій повторюються, що пояснює їх велику кількість. Усі без винятку зауваження та пропозиції НКРЗІ були в обов’язковому порядку розглянуті. НКРЗІ відповідним чином повністю чи частково їх врахувала, або, у разі їх неприйнятності, мотивовано відхилила.


Доопрацьований проект «Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів» розіслано в електронному вигляді до Української асоціації операторів зв’язку «Телас», Інтернет Асоціації України, Українського союзу промисловців і підприємців та Громади захисту споживачів послуг зв’язку.


З метою обговорення зазначеного проекту, НКРЗІ планує проведення наради із залученням представників провідних операторів телекомунікацій та їх об’єднань. Нарада відбудеться в 14:00 19 лютого 2013 року в приміщенні НКРЗІ (вул. Солом’янська, 3, кімната 103).


Бажаючі прийняти участь у зазначеній нараді, враховуючи обмежену кількість місць, повинні зареєструватись з зазначенням прізвище, ім’я, по батькові та посади по телефону 569-71-26 або надіслати відповідне повідомлення на електрону адресу svr@nkrzі.gov.ua до 14:00 18 лютого 2013 року.
Доопрацьований проект «Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів» можна отримати в електронному вигляді надіславши запит на зазначену електронну адресу.


 • Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та викорис ...
 • НКРЗІ відкриває шлях для надання послуг із перенесення абонентських номерів ...
 • Про проведення засідання Робочої групи з питань організації впровадження по ...
 • Михайло Бродський: «Зміна оператора із збереженням номера – це можливість д ...
 • У НКРЗІ завершено громадське обговорення Порядку проведення конкурсів або т ...
 • Вікторія Трощенко: «Впровадження послуги MNP позитивно вплине на конкуренто ...
 • НКРЗ зобов’язує операторів
 • Презентації Звіту про роботу НКРЗІ за 2013 рік
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 17 травня
 • Чергове засідання 12 серпня 2014 року
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012