Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації"
У Верховній раді України зареєстровано Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо запровадження права мешканців будинків погоджувати встановлення антен та необхідного обладнання на дахах і технічних приміщеннях) №11306 від 08.10.2012
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webpro...d=&pf3511=44615
Ініціатор - народний депутат Дубіль В.О. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=12272

Проектом пропонується внести зміни до частини 6 статті 31 Закону України "Про телекомунікації", виклавши її в наступній редакції:
«6. Суб'єкти господарювання, які здійснюють будівництво телекомунікаційних мереж загального користування, можуть установлювати телекомунікаційне обладнання в приміщеннях, що належать їм на праві власності чи найму. Використання дахів будинків і технічних приміщень для встановлення антен та необхідного обладнання може здійснюватися на підставі договору з власником приміщення та виключно за умови отримання письмових погоджень від мешканців таких будинків».

З обґрунтування ініціатора проекту

Частиною другою статті 382 Цивільного кодексу України передбачено, що власникам квартири у дво- або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку.

Діюча редакція Закону України «Про телекомунікації» передбачає можливість встановлення антен та необхідного обладнання у будинках на підставі укладених договорів найму з власником приміщення.

Проте, на практиці, непоодинокими є випадки, коли договори найму спільних приміщень загального користування укладаються не власниками таких приміщень (власниками квартир у
багатоквартирних будинках), а експлуатуючою організацією чи структурним підрозділом відповідної місцевої ради. Натомість, встановлення антен стільникового зв’язку на дахах будинків викликає обурення з боку їх мешканців через можливий негативний вплив радіохвиль на стан їх здоров’я та є суттєвим порушенням прав та інтересів громадян.
За таких умов, доцільно запровадити норму, якою передбачити обов’язкове погодження мешканцями будинків використання дахів і технічних приміщень для встановлення антен та необхідного обладнання.

 • У Верховній Раді України зареєстровано
 • Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо с ...
 • 16.08.2013 за № 3098 в ВР зареєстровано Проект Закону про внесення змін до ...
 • Про затвердження Планів перевірок суб’єктів ринку телекомунікацій та корист ...
 • ІнАУ: «ні!» демонтажу телекомунікаційного обладнання
 • Повторно прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про раді ...
 • 02.09..2013 за № 3098-1 в ВР зареєстровано Проект Закону про внесення змін ...
 • 23 травня Голова Держпідприємництва Михайло Бродський провів нараду за учас ...
 • 9 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ.
 • НКРЗ погодила проект нормативно-правового акта, відповідно до якого Конце ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012