УДЦР застерігає – нелегально ввезені мобільні телефони не вноситимуться до Узагальненої бази даних кодів ІМЕІ » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
УДЦР застерігає – нелегально ввезені мобільні телефони не вноситимуться до Узагальненої бази даних кодів ІМЕІ
Останнім часом почастішали випадки надходження до Українського державного центру радіочастот заяв з проханням зареєструвати в базі даних кодів ІМЕІ мобільні телефони, привезені з-за кордону ніби-то для власних потреб. До цих заяв додаються гарантійні талони та товарні чеки з Російської Федерації – повідомляє прес-служба УДЦР.

Заяви надходять від громадян України, які мешкають в різних містах країни. Самі чеки видані одними й тими ж особами або торговими організаціями. Найбільш часто зустрічаються фінансові документи, видані торговим комплексом, очолюваним Фогелем В.Я.

Масове подання до УДЦР таких документів свідчить про те, що дехто намагається налагодити в Україні незаконний бізнес. Адже вочевидь ці мобільні телефони невідомого походження продають суб’єкти України на території нашої держави, причому коди ІМЕІ цих терміналів в узагальненій базі даних відсутні.

Ці несумлінні продавці, скоріш за все, пропонують покупцям писати заяви, до яких додають ксерокопії російського товарного чека з запевненнями про те, що на підставі цього придбані ними телефони буде зареєстровано в базі даних. Тобто вони потраплять до „білого” списку.

Український державний центр радіочастот наголошує, що чинне законодавство не передбачає внесення кодів ІМЕІ таких телефонів до Узагальненої бази даних. Апарати, придбані у такий спосіб, будуть внесені до „сірого” списку і через три місяці жодним українським оператором мобільного зв’язку не обслуговуватимуться.

 • Наявність позначки на корпусі мобільного телефону не є гарантією його с ...
 • Українські оператори мобільного зв’язку практично готові приступити до відк ...
 • 90 % мобiльних телефонiв, занесених до „сiрого” списку, є результатом ігнор ...
 • Відключення „сірих мобілок” оператори здійснюватимуть відповідно до чинно ...
 • Оператори повинні проаналізувати ситуацію щодо причин значного збільшення о ...
 • Не дозволені до використання в Україні мобільні термінали
 • Зміни до нормативно-правових актів, які регулюють ввезення та реалізацію РЕ ...
 • "Комсомолка" вводить в оману користувачів мобільними телефонами
 • Впровадження автоматизованої системи обліку мобільних терміналів
 • "Забезпечуючи впровадження нових правил на ринку мобільного зв’язку, ми, в ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012