Збільшення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання в ІКТ-сфері порушує право вільного доступу громадян до мережі Інтернет » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Збільшення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання в ІКТ-сфері порушує право вільного доступу громадян до мережі Інтернет
Сьогодні, під час прес-конференції, представники Інтернет Асоціації України, Українського союзу промисловців та підприємців, ТЕЛАС, Телекомунікаційної палати України та ринку телекомунікацій звернули увагу громадськості та ЗМІ на системні порушення органами місцевого самоврядування у багатьох регіонах України Закону України «Про телекомунікації».

У своєму виступі Тетяна ПОПОВА, заступник Голови Правління Інтернет Асоціації України відмітила, що Київрада досі не виконала рекомендації АМКУ й не внесла зміни до Рішення № 378/5765 від 14.07.2011 р. «Про питання впорядкування діяльності суб’єктів господарювання в галузі зв’язку та інформаційних технологій». «Фактичні обставини свідчать, що комунальні підприємства-монополісти у багатьох випадках розглядають рішення органів місцевого самоврядування як правомірну обставину для умисного пошкодження телекомунікаційного обладнання (шляхом вирізання/знищення, викрадення кабелю та обладнання) мотивуючи тим, що оператори телекомунікацій відмовляються укладати з ними договір на розміщення телекомобладнання. Це призводить до припинення надання телекомунікаційних послуг, порушення прав споживачів та завдання збитків оператору телекомунікацій. У боротьбі із цими порушеннями, ІнАУ, зокрема, направила офіційний запит до Генеральної прокуратури України щодо оцінки законності дій органів місцевого самоврядування», – відзначила Т. Попова.

Іван ПЄТУХОВ, Віце-президент з питань ІТ Українського союзу промисловців і підприємців акцентував увагу присутніх на фактах, які свідчать про тиск та рейдерські атаки, які відбуваються по всій країні під прикриттям та за згодою органів місцевого самоврядування. «Ситуація, що склалась є вкрай критична, оскільки крім позбавлення громадян країни доступу до інформації руйнується основа існування держави. Більше того, ігнорування не тільки прав громадян, але й норм Конституції України, законів України тощо призводить до руйнування базових засад державного управління як такого», – впевнений І. Пєтухов.

Голова ради Української асоціації операторів зв'язку «Телас» Леонід ОШЕРОВ проінформував присутніх як виконуються завдання, викладені у Дорученні Президента України від 21.03.2012 р. «Щодо запровадження новітніх технологій у сфері телекомунікацій, які відповідають міжнародним стандартам, забезпечення права вільного доступу громадян до мережі Інтернет». На його погляд, гальмування цих завдань представниками органів центральної виконавчої влади – одна з головних причин тієї ситуації, що наразі склалася на ринку телекомунікацій.

Костянтин ГРИЦАК, Директор асоціації «Телекомунікаційна палата України» відзначив, що галузь телекомунікацій в Україні використовується як «донор ЖКГ України». «Склалась вкрай небезпечна тенденція на ринку, коли досвід КП «Київжитлоспецексплуатація» копіюється будівельними холдингами по всій країні», – вважає К. Грицак.

Під час прес-конференції були наведені конкретні приклади підвищення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання в ІКТ-сфері. Зокрема, провайдер із Армянську (Крим) - Юрій СОЛОМАХА (СПД Соломаха Ю.В.) розповів про конкретну ситуацію щодо адміністративного тиску на провайдерів в Криму.

Учасники прес-конференції звертаються до Президента України В. Януковича, Прем’єр міністра України М. Азарова та відповідальних посадових осіб органів державної влади втрутитись в ситуацію, коли ігноруються та системно порушуються Конституція України, Закони України, Доручення Президента, що перешкоджає діяльності операторів телекомунікацій із забезпечення вільного доступу громадян країни до Глобальної мережі Інтернет.

 • Звернення Інтернет Асоціації України щодо забезпечення діяльності телекомун ...
 • ІнАУ: «ні!» демонтажу телекомунікаційного обладнання
 • ЗВЕРНЕННЯ Інтернет Асоціації України до операторів, провайдерів телекомунік ...
 • НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в ...
 • До уваги суб’єктів господарювання, які бажають здійснювати чи здійснюють ді ...
 • Інтернет Асоціація України проведе VIII Конгрес «Україна на шляху до інформ ...
 • В НКРЗІ триває діалог з операторами щодо питань на ринку послуг широкосмуго ...
 • ІНАУ: 15 РОКІВ ЕФЕКТИВНИХ ВІДПОВІДЕЙ НА ВИКЛИКИ В ІКТ-СФЕРІ
 • НКРЗІ направляє проект Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікац ...
 • ЗВЕРНЕННЯ ІКТ-СЕКТОРУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ТА НОВОГО УРЯДУ, ЩО ФОРМУЄТ ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012