ІнАУ: «ні!» демонтажу телекомунікаційного обладнання » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
ІнАУ: «ні!» демонтажу телекомунікаційного обладнання
Інтернет Асоціація України (ІнАУ, www.inau.org.ua) висловлює занепокоєння численними порушеннями прав громадян України у вільному доступі до мережі Інтернет й звертається до Кабінету Міністрів з пропозицією внести зміни до Закону України «Про телекомунікації» щодо заборони без рішення суду демонтувати телекомунікаційні мережі та телекомунікаційне обладнання, які використовуються для надання споживачам відповідних послуг.

«Останнім часом у різних областях України почастішали випадки демонтажу телекомунікаційного обладнання та знищення будинкових розподільчих мереж операторів та провайдерів телекомунікацій, які здійснюються представниками органів місцевої влади та комунальних підприємств під виглядом впорядкування відносин на ринку телекомунікацій. У більшості випадків метою цих дій є перерозподіл телекомунікаційного ринку», — коментує ситуацію Голова Правління ІнАУ Сергій БОЙКО.


Таким чином органи місцевого самоврядування, керуючись штучно створеними правовими підставами, створюють перешкоди для укладання або подовження угод провайдерами та операторами телекомунікацій з представниками балансоутримувача або експлуатуючих підприємств на розміщення і обслуговування телекомобладнання та мереж з наступним їх демонтажем.

З метою впливу на ситуацію ІнАУ звернулась до Кабінету Міністрів з пропозиціями виступити з законодавчою ініціативою й запровадити вищезазначені зміни до Закону України «Про телекомунікації» та доручити Адміністрації Держспецзв’язку розробити Порядок демонтажу телекомунікаційних мереж. Крім того, Асоціація наполягає на необхідності при розгляді проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження «Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до будинків, споруд для будівництва, реконструкції та експлуатації будинкових розподільних мереж» врахувати ключову пропозицію ІнАУ щодо необхідності розробки та затвердження єдиної методики розрахунку тарифів за розміщення обладнання будинкових розподільчих мереж на об’єктах житлового та нежитлового фонду Центральним органом виконавчої влади у галузі зв’язку.

Із усіма пропозиціями ІнАУ можна ознайомитись в офіційних листах: Лист №128 від 20.07.2012 р. Генеральному прокурору України щодо випадків демонтажу телекомунікаційного обладнання та знищення будинкових розподільчих мереж (БРМ); Лист №127 від 20.07.2012 р. Прем'єр-міністру України щодо випадків демонтажу телекомунікаційного обладнання та знищення будинкових розподільчих мереж (БРМ)

 • НКРЗІ направляє проект Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікац ...
 • Збільшення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання в ІКТ-сфері ...
 • ІнАУ занепокоєна ситуацією навколо компанії «Кримтел»
 • Звернення Інтернет Асоціації України щодо забезпечення діяльності телекомун ...
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 24 травня 2012 р.
 • НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в ...
 • Порядок ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій
 • Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 15.05.2013 № 446 «Про вн ...
 • 2 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ
 • НКРЗІ обговорила з учасниками ринку проблемні питання розвитку телекомунік ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012