Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» завершила роботу: підсумки другого дня роботи » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» завершила роботу: підсумки другого дня роботи
16 червня у Судаку завершила роботу 13-та Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку».
Другий день Конференції почався круглим столом «Інструменти взаємодії держави і бізнесу в сфері інформаційно-комунікаційних технологій». Його відкрила член Правління ІнАУ Елліна Шнурко-Табакова своєю доповіддю «Громадські ради як інструмент взаємодії держави і бізнесу в сфері ІКТ», у якій були описані можливості Громадських рад при органах виконавчої влади та недоліки у їх роботі.

У доповіді Сергія Казьмірука з Охоронно-детективного агентства «Безпека-Сервіс» були висвітлені актуальні питання в галузі зв’язку і телекомунікації з позиції безпеки, зокрема, шляхи протидії крадіжкам обладнання, пошкодженню кабелів, тощо.
Жорсткій критиці було піддано нещодавно прийнятий НКРЗІ за основу проект «Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг доступу до мережі Інтернет та/або послуг у мережі Інтернет» у доповіді Віталія Зубка (Інформаційний центр «Електронні вісті»). В ході обговорення цього документу учасниками конференції було запропоновано створити і підтримувати список найбільш безглуздих нормативних актів та законопроектів та регулярно оприлюднювати інформацію щодо посадових осіб, які стримують розвиток інформаційного суспільства в Україні шляхом створення шкідливих нормативних актів.
В ході обговорення доповіді члена Правління ІнАУ Андрія Нагорнюка «Рекомендації з відпрацювання запитів правоохоронних органів у сфері протидії кіберзлочинності» виникла зацікавлена дискусія щодо мезанізмів перевірки істинності запитів. Член Правління ІнАУ Олександр Федієнко у своїй доповіді зупинився на практичних аспектах забезпечення вимог законодавства при проведенні перевірок ліценціата радіочастот уповноваженими представниками НКРЗІ.
На круглому столі «Створення умов для сталого розвитку вітчизняного електронного і інтернет-контенту» дискусія точилася навколо необхідних законодавчих змін в сфері телебачення і радіомовлення як умови розвитку ринку TV-контенту в Інтернеті (доповідь Костянтина Грицака, директор асоціації «Телекомунікаційна палата України»), першої української медійної платформи легального контенту (доповідь Ігоря Ковальова, віце-президента компанії Dune HD з маркетингу), необхідних технологічних новацій в доменній сфері (доповідь Дмитра Кохманюка, адміністратора домену .UA), проблем юридичного забезпечення сталого розвитку вітчизняного і інтернет-контенту (доповідь Голови Юридичного комітету ІнАУ Олександра Мамуні).
Закінчилась дискусія в ході другого круглого столу виступом Голови Правління ІнАУ Сергія Бойко. Він охарактеризував сучасний етап розвитку ІКТ-ринку як період прискорення процесу конвергенції сервісів і бізнесу та зазначив, що на цьому етапі тиск держави та регуляторних органів на суб’єктів господарювання, а також рівень конкуренції буде посилюватися. Тому відстоювання інтересів ІКТ-ринку з боку ІнАУ стає важливим інструментом захисту індустрії.
За підсумками Конференції була прийнята Резолюція.
Резолюцію, презентації доповідей та інші матеріали Конференції можна отримати за адресою http://www.inau.org.ua/13conf.phtml.

Завершив Конференцію семінар «Методи оцінки ІТ- та телеком-бізнесу. Способи збільшення вартості компаній». У доповіді Виконавчого директора ІнАУ Володимира Куковського «Український сегмент Інтернету: показники розвитку» була охарактеризовані методи досліджень різних сегментів інтернет-ринку України, які виконуються ІнАУ або на замовлення Асоціації. Завершальна доповідь Голови Правління ІнАУ Сергія Бойко «Сучасні методи оцінки бізнесу і збільшення вартості бізнесу в телекомунікаціях» була присвячена теоретичним та практичним аспектам оцінки компаній.

Генеральним спонсором конференції виступила компанія Extreme Networks, технологічним спонсором - «Айті Бізнес Солюшн». Спонсори конференції: компанії D-Link, «Нетвелл», Dune HD, партнери: компанії «Ай Ті Сістемз», «АйСіЛайн», «Охоронно-детективне агентство «Безпека-Сервіс»», Телекомунікаційної групи Vega. Генеральний інформаційний партнер: «Укрнет», інформаційні партнери:Газета «День», Газета «ДК Зв’язок», журнали «Телеком. Коммуникации и сети», «Wireless Ukraine», проекти hi-Tech.ua, InfoStream, IT Expert.

 • Почала роботу Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX»: підсумки першого дня роботи
 • XIII Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» у підсумках та перспективах
 • Інтернет-спільнота готується до XIII конференції ІнАУ і UA-IX «Інтернет ...
 • 14-та конференція ІнАУ та ДП "UA-IX": «Інтернет в Україні: шляхи подальш ...
 • В ІнАУ створено Комітет з питань телебачення та медіа контенту
 • 14-18 червня 2012 р. відбудеться 13-а Конференція ІнАУ та ДП «УкрМОТ» «Інте ...
 • Подяками Голови НКРЗ
 • Інтернет Асоціація України проведе VIII Конгрес «Україна на шляху до інформ ...
 • ІНАУ: 15 РОКІВ ЕФЕКТИВНИХ ВІДПОВІДЕЙ НА ВИКЛИКИ В ІКТ-СФЕРІ
 • Конференция по вопросам электронных комуникаций Украины
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012