Підсумки засідання НКРЗІ від 17 травня » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Підсумки засідання НКРЗІ від 17 травня
Комісія видала шість ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. Реєстр операторів, провайдерів поповнився на п’ять позицій. Видано та переоформлено низку дозволів на використання номерного ресурсу. Ці та інші рішення прийнято на черговому засіданні НКРЗІ 17 травня.

Комісія видала шість ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
На засіданні НКРЗІ видала терміном на 5 років ліцензії на надання послуг з техобслуговування та експлуатації телемереж наступним суб’єктам господарювання: ТОВ «Новітні інформаційні мережі – НІМ» на території м. Новий Розділ Львівської області, ТОВ «Українська телекомунікаційна група» на території м. Енергодар Запорізької області, підприємцю Анікалову А.А. на території м. Глобине Глобинського району Полтавської області, ТОВ «Мікенопа Україна» на території м. Київ, м. Донецьк, м. Яремче, с. Поляниця Івано-Франківскої області, ПП «Інфонет-М» на території м. Буськ Буського району Львівської області, ТОВ «Судак-Нет» на території м. Судак, с. Дачне, с. Сонячна Долина АР Крим, терміном на 5 років.
У зв’язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи ТОВ «ВАК» переоформлено ліцензію на надання послуг телефонного зв’язку (крім відомчих об’єктів) – місцевого з правом створення власної мережі ємністю до 1000 абонентських номерів на території м. Полтава та Полтавської області.

У зв’язку зі зміною найменування юридичної особи КП «Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.С. Прокоф'єва» переоформлено ліцензію на надання послуг телефонного зв’язку (крім відомчих об’єктів) – місцевого з правом створення власної мережі ємністю до 1000 абонентських номерів на території м. Донецьк та Донецької області.
ДП територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» продовжено до 2017 року строк дії ліцензії на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території Сумської області, з записом в особливих умовах щодо заміни протягом дії ліцензії аналогового обладнання на цифрове.
Комісія видала ТОВ «Трускавецькурорт Телеком» копію ліцензії на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом техобслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Львівської області для провайдера телекомунікацій Малого приватного підприємства «Одеко Захід» на території Львівської області на підставі укладення договору з провайдером телекомунікацій.

Реєстр операторів, провайдерів поповнився на п’ять позицій
Згідно з рішенням Комісії до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій внесено:
– три оператори: ТОВ «Інтелект Дніпро Телеком» для технічного обслуговування власної телекомунікаційної мережі, надання послуг доступу до Інтернету в м. Дніпропетровськ, м. Підгородне, м. Синельникове Дніпропетровської області, смт Черкаське, смт. Гвардійське Новомосковського району Дніпропетровської області, с. Олександрівка Дніпропетровського району Дніпропетровської області, ПП «Інфонет-М», яке надаватиме послуги з техобслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж, телемереж та доступу до Інтернету на території м.Буськ Львівської області, ТОВ «Юасіті» для надання послуг з техобслуговування і експлуатації телемереж у м.Конотоп Сумської області;
– два провайдери для надання послуг доступу до Інтернету: підприємці Діхтярюк Д.Ю. (м. Макіївка) та Неклеса О.А. (м. Новий Буг Миколаївської області).

Нові типи РЕЗ та ВП можуть застосовуватись в Україні
Комісія прийняла рішення внести до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування нові типи РЕЗ, а саме радіообладнання для організації аналогового ультракороткохвильового радіотелефонного зв’язку (дві радіостанції носимі ТМ Kenwood).

Видано та переоформлено дозволи на використання номерного ресурсу
Комісія своїм рішенням виділила: ТОВ «Компанія «Ваш вибір» – номерний ресурс ємністю 500 номерів у м. Саки та Сакському районі АР Крим, ПрАТ «Центр експлуатації-зв’язок» – код кінцевий пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Чернігів, ДП «Первомайськвугілля» – номерний ресурс ємністю 1000 номерів у м. Первомайськ Луганської області.
У зв’язку із переоформленням ліцензії ПрАТ «Центр експлуатації-зв’язок» переоформлено дозвіл на використання номерного ресурсу ємністю 5000 номерів у м. Чернігів.
Через отримання нової ліцензії ТОВ фірмі «Теко–ЛТД» Комісія переоформила дозвіл на використання номерного ресурсу ємністю 1000 номерів у м. Херсон.
У зв’язку із поданням заяв на переоформлення номерного ресурсу з порушенням строків ТОВ «Голден Телеком відмовлено в переоформленні дозволу на використання номерного ресурсу ємністю 1000 номерів і коду кінцевого пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Вишгород Київської області.
ТОВ фірмі «Теко–ЛТД» відмовлено в переоформленні дозволу на використання коду кінцевого пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Херсон через порушення строку задіяння номерного ресурсу.
НКРЗІ вилучила у ТОВ «Голден Телеком» – номерний ресурс ємністю 1000 номерів і код кінцевий пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Вишгород Київської області, а у ТОВ фірми «Теко–ЛТД» – код кінцевий пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Херсон, оскільки номерний ресурс або його частина не задіяні у строк, установлений у дозволі.

Крім іншого, НКРЗІ прийняла рішення «Про схвалення проекту Порядку регулювання Тарифів на надання в користування кабельної каналізації
електрозв’язку», який було взято за основу рішенням НКРЗІ № 128 від 15.03.2012 та оприлюднено для громадського обговорення.

 • Новости НКРС
 • Новости НКРС
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 квітня
 • Підсумки чергового засідання НКРЗ від 23 червня
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 травня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 4 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 9 червня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 11 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 6 жовтня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 1 березня 2016 року
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012