НКРЗ схвалено проект Розрахункових такс за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторів, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку телекомунікацій » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗ схвалено проект Розрахункових такс за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторів, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку телекомунікацій
НКРЗ схвалено проект Розрахункових такс за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторів, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку телекомунікацій10 грудня на черговому засіданні НКРЗ схвалено проект Розрахункових такс за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторів, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку телекомунікацій.
У проекті передбачені розрахункові такси за доступ до мереж операторів, що займають монопольне становище на відповідних ринках завершення з’єднань у фіксованих та мобільних мережах при наданні послуг місцевого, міжміського, мобільного зв’язку.
Розрахункові такси за послуги місцевого завершення з’єднань на телекомунікаційних мережах операторів фіксованого місцевого телефонного зв’язку, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку завершення з’єднань на мережах фіксованого телефонного зв’язку, встановлені граничними і можуть бути зменшені за взаємною домовленістю операторів телекомунікацій не більше ніж на 20 відсотків.
Розрахункові такси за послуги доступу при наданні послуг фіксованого міжміського телефонного зв’язку встановлені єдиними для зонових та міжміських з’єднань.
Розрахункові такси для завершення з’єднань на мережах рухомого (мобільного) зв’язку визначені єдиними незалежно від походження трафіку (з фіксованих або мобільних).
Зазначений документ буде направлено на погодження до Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Додаткова інформація

Порядок взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж загального користування

 • Розрахункові такси за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторі ...
 • НКРЗ затвердила Розрахункові такси за послуги доступу до телекомунікаційних ...
 • 5 березня 2010 року набули чинності Розрахункові такси за послуги доступу д ...
 • Рішення НКРЗ №600 від 23.12.2010 р.
 • Новости НКРС
 • НКРЗ схвалено проект Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телеком ...
 • Порядок ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій
 • НКРЗ зобов’язує операторів
 • Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
 • НКРЗ направила проекти Порядку формування тарифів на послуги доступу до к ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012