У НКРЗІ розпочинається реалізація проекту Twinning із партнерами країн ЄС » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
У НКРЗІ розпочинається реалізація проекту Twinning із партнерами країн ЄС
22 березня 2012 року відбудеться конференція з нагоди відкриття проекту Twinning «Підтримка посилення регуляторної та юридичної спроможності Національної комісії з питань регулювання зв’язку України щодо регулювання сектору телекомунікацій». У церемонії відкриття передбачено учаcть Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Петра Яцука, керівника представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, Посла Іспанії в Україні Й.В. Жозе Родрігеза Мояно, представників посольств Латвії та Швеції в Україні.

Бенефіціаром проекту Twinning виступає НКРЗ, яка у рамках проекту здійснить реалізацію наступних компонентів: наближення законодавства, впровадження стимулюючого регулювання, організаційний розвиток та розвиток людських ресурсів. Партнерами Комісії по проекту Twinning є Адміністративний орган Іспанії, Комісія з питань суспільних комунікацій Латвії та Агентство з питань пошти і телекомунікацій Швеції.

Місце проведення конференції
: вул. Хрещатик, 22, Будинок зв’язку.
Початок заходу – о 9 год 30 хв, реєстрація – з 9-00. Початок прес-конференції – о 10 год. Прохання мати при собі документ, що засвідчує особу.
Акредитація ЗМІ обов’язкова і триватиме до 14-00 21 березня по e-mail press@nkrz.gov.ua, тел. 044 569 71 03.

Додаткова інформація

Twinning - це інструмент інституційного розвитку, який започатковано Європейською комісією у 1998 році з метою підготовки країн-кандидатів до членства у Європейському Союзі, сприяння адаптації національних законодавств до законодавста ЄС та безпосереднього технічного співробітництва між органами влади країн-бенефіціарів та держав – членів ЄС. Партнерство у Twinning допомає країнам-бенефіціарам покращувати та підсилювати адміністративне функціонування органів державної влади, їх структуру, управлінський потенціал і людські ресурси. В рамках таких проектів відбувається співпраця між державними службовцями аналогічних органів державної влади країн-членів ЄС та країн-бенефіціарів шляхом безпосереднього обміну специфічним досвідом управління, проведення спільних семінарів, тренінгів, конференцій та інших заходів.
Україна отримала можливість допомоги через реалізацію проектів Twinning відповідно до Рішення ради та Європейського парламенту № 1638/2006 від 24.10.2006. За ініціативи національного регулятора у галузі зв’язку здійснювалася підготовка до реалізації класичного проекту Twinning. Цей проект відповідає положенням розділу «Інформаційне суспільство» майбутньої угоди між Україною та ЄС та Порядку денного асоціації «Україна - ЄС» щодо посилення незалежності та адміністративної потужності національного регулятора з метою забезпечення його здатності вживати відповідних регуляторних заходів та впровадження рішень і норм, що гарантують добросовісну конкуренцію на ринку зв’язку. Тривалість реалізації проекту Twinning для національного регулятора – 21 місяць. Фінансування проекту у розмірі 1,3 млн євро здійснюється за рахунок коштів Європейського Союзу.

 • Відбулася зустріч з європейськими експертами у рамках розробки детального т ...
 • Підписано Меморандум про співробітництво між НКРЗ України та Комісією з пит ...
 • Ініціатива ЄС «Східне партнерство» в дії – НКРЗІ прийматиме учасників І пле ...
 • Започатковано новий проект у рамках співпраці НКРЗ з Офісом електронних ком ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з аналізу ринків зв’язку з метою попередн ...
 • 30 травня у Єревані розпочалося 44-те засідання Ради глав Адміністрації зв’ ...
 • 8 грудня відбудеться Міжнародний Форум «Перспективи розвитку ІКТ в регіоні ...
 • Установчі збори Громадської ради при НКРЗ
 • Запровадження в НКРЗ системи управління якістю
 • НКРЗІ обговорила з учасниками ринку проблемні питання розвитку телекомунік ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012