НКРЗ підтримала законопроект, спрямований на впорядкування плати за телекомунікаційні послуги » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗ підтримала законопроект, спрямований на впорядкування плати за телекомунікаційні послуги
НКРЗ підтримала законопроект, спрямований на впорядкування плати за телекомунікаційні послуги10 грудня на черговому засіданні НКРЗ схвалено проект листа до Комітету з питань транспорту і зв’язку Верховної Ради України із позицією НКРЗ щодо проекту Закону України «Про внесення змін до статті 39 Закону України «Про телекомунікації» (щодо впорядкування плати за телекомунікаційні послуги)» (реєстр. № 5377 від 25.11.2009), поданого народним депутатом України Гриценко А.С.

10 грудня на черговому засіданні НКРЗ схвалено проект листа до Комітету з питань транспорту і зв’язку Верховної Ради України із позицією НКРЗ щодо проекту Закону України «Про внесення змін до статті 39 Закону України «Про телекомунікації» (щодо впорядкування плати за телекомунікаційні послуги)» (реєстр. № 5377 від 25.11.2009), поданого народним депутатом України Гриценко А.С.
Запропонований проект Закону спрямований на посилення державного захисту інтересів споживачів щодо тарифікації телекомунікаційних послуг.
Стягнення операторами або провайдерами телекомунікацій плати за послуги, які абонентами (споживачами) отримані не в повному обсязі, порушує один з принципів тарифного регулювання на ринку телекомунікацій України, який визначає, що стягнення почасової плати повинно здійснюватись за фактичний час отримання споживачем телекомунікаційних послуг (пункт 5 статті 67 Закону України «Про телекомунікації»).
З метою уникнення неоднозначного трактування відповідних норм у подальшому, НКРЗ уточнила редакцію проекту Закону, а саме, після слів «тарифні одиниці часу» доповнила словами «за фактичний час отримання споживачем телекомунікаційних послуг».

Додаткова інформація

Редакція запропонована НКРЗ:
«Стаття 39. Обов’язки операторів і провайдерів телекомунікацій

3. У разі якщо оператор, провайдер телекомунікацій встановлює плату за телекомунікаційні послуги згідно з почасовими тарифами, то при нарахуванні плати за кожну таку послугу він зобов’язаний враховувати лише повні тарифні одиниці часу за фактичний час отримання споживачем телекомунікаційних послуг.

Редакція запропонована народним депутатом України Гриценко А.С.:
«Стаття 39. Обов’язки операторів і провайдерів телекомунікацій

3. У разі якщо оператор, провайдер телекомунікацій встановлює плату за телекомунікаційні послуги згідно з почасовими тарифами, то при нарахуванні плати за кожну таку послугу він зобов’язаний враховувати лише повні тарифні одиниці часу».

Чинна редакція:
«Стаття 39. Обов’язки операторів і провайдерів телекомунікацій

3. У разі якщо оператор, провайдер телекомунікацій встановлює плату за телекомунікаційні послуги згідно з почасовими тарифами, то при розрахунках із споживачами він зобов’язаний враховувати лише повні тарифні одиниці часу».

 • Відбулося засідання Робочої групи з обговорення питань щодо дотримання зако ...
 • Розглянуто два проекти Закону України «Про електронну комерцію»
 • НКРЗ в цілому погодила проект нормативно-правового акта, відповідно до як ...
 • НКРЗ погодила проект нормативно-правового акта, відповідно до якого Конце ...
 • У Верховній Раді України зареєстровано
 • 9 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ.
 • НКРЗ схвалено проект Положення про якість телекомунікаційних послуг
 • НКРЗ схвалено проект Розрахункових такс за послуги доступу до телекомунікац ...
 • 16 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ.
 • Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо с ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012