Підсумки чергового засідання НКРЗ від 23 червня » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Підсумки чергового засідання НКРЗ від 23 червня
Комісія видала 15 ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій.

На засіданні прийнято рішення про видачу ліцензій на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж терміном на 5 років на території м. Харків ТОВ «Векос - Регіон», на території міст Харків, Суми та Полтава - ТОВ «Зв'язокбуд - Інвест», на території міст Дрогобич та Львів - ТОВ «Ресурсний центр телекомунікацій», на території м.Київ - ТОВ «Національний оператор бездротового зв’язку «Ваймакс - Україна», на території міст Донецьк та Кривий Ріг - ЗАТ «Нові технології», на території м. Маріуполь - ТОВ «МСП - Формат», на території м.Лубни - ТОВ «НВП - Коннект», на території м. Переяслав-Хмельницький - ТОВ «Хатанет», на території м. Одеса - ТОВ «Лаки Лайн», на території м. Енергодар - ТОВ «ДВ - Ком», на території м. Дніпрорудне - ТОВ «ЕнТС». ТОВ «Дтек сервіс» отримало ліцензію на надання послуг в 29 населених пунктах України.
Разом із тим видано ліцензії ТОВ «Векос-Регіон» на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації мереж проводового радіомовлення (послуги будуть надаватись на території м. Харків) та ТОВ НВБФ «Зв'язокбуд - Інвест» для надання послуг території Харківської області. А ТОВ «Лєкол» отримало ліцензію на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електроз'язку на території Одеської області. Всі ліцензії видані терміном на 5 років.

Цим же рішенням ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій» у зв’язку зі зміною найменування юридичної особи переоформлено ліцензію на надання послуг місцевого телефонного зв’язку (крім відомчих об’єктів) у мережах подвійного призначення з правом створення власної мережі ємністю понад 1 000 абонентських номерів (послуги надаються на території м. Лисичанськ Луганської області).
Крім того, ТОВ «Кримські телекомунікації» продовжено строк дії ліцензії на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території АР Крим.

У зв'язку з порушенням вимог ст. 50 Закону України «Про телекомунікації» Комісія прийняла рішення внести зміни до ліцензійного реєстру, позначивши як недійсні ліцензії ПАТ «Дніпроазот» для надання послуг місцевого телефонного зв’язку (крім відомчих об’єктів) у мережах подвійного призначення з правом створення власної мережі ємністю до 1 000 номерів на території м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області та ПАТ «Сумихімпром» - на надання послуг місцевого телефонного зв’язку (крім відомчих об’єктів) у мережах подвійного призначення та з правом створення власної мережі ємністю понад 1 000 номерів на території м. Суми та Сумської області.

Також відповідно до частини третьої ст. 44 Закону України «Про телекомунікації» та на підставі заяви Комісія внесла зміни до особливих умов двох ліцензій, виданих ДП «Донецька залізниця», та продовжила термін заміни аналогового обладнання на цифрове до 16.07.2013 р., яке призначене для надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі понад 10000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Донецької та Луганської областей.

П’ять суб’єктів господарювання отримали ліцензії на користування радіочастотним ресурсом на широкосмуговий доступ
НКРЗ видала ліцензії на користування радіочастотним ресурсом для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) ТОВ «Донбаські електронні комунікації» (регіон користування РЧР – Донецька область), фізичній особі – підприємцю Доброноженку А.С. (регіон користування РЧР – Черкаська область) та ТОВ «Модус-Плюс» у Луганській області. А ліцензії на користування радіочастотним ресурсом для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) отримали МПП «ВІКС» у АР Крим та ТОВ «Модус-Плюс» у Луганській області.

Крім того, видано ліцензії на додаткову смугу радіочастот на широкосмуговий радіодоступ (радіозв’язок у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) ТОВ «Сотера» (регіон користування РЧР - АР Крим) та фізичній особі – підприємцю Братінову О. В. (регіон користування РЧР - Луганська область). Ліцензію на додаткову смугу радіочастот для радіорелейного зв'язку у Харківській області отримало ДП Харківській обласний радіотелевізійний передавальний центр. Термін повного освоєння РЧР за всіма виданими ліцензіям – березень 2012 року.
ПП «ІнфоКомСервіс» продовжено термін дії ліцензії на користування РЧР для широкосмугового радіодоступу у Закарпатській області. А у зв’язку з невиконанням умов електромагнітної сумісності між РЕЗ, що зазначені у плані освоєння радіочастотного ресурсу, з іншими РЕЗ, Комісія відмовила ТОВ «Х - СІТУ» у видачі ліцензії на користування РЧР для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) на території Хмельницької області.

Також на засіданні скасовано п. 3 рішення НКРЗ від 14.04.2011 № 160 щодо продовження терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом ТОВ «Інтелком-Захід» на підставі ненадання документів, що підтверджують внесення плати за видачу ліцензії.

Два оператори отримали дозволи на номерний ресурс
НКРЗ своїм рішення виділила ВАТ «Укртелеком» номерний ресурс ємністю 500 номерів у м. Запоріжжя, ємністю 1000 номерів у м. Енергодар, ємністю 100 номерів у м. Лозова Харківської області, ємністю 200 номерів у м. Дергачі Харківської області. Разом з тим ТОВ «Стар Софт» було виділено код пункту сигналізації мережі СКС -7 для АТС у м. Тернопіль.

Цим же рішенням було переоформлено дозволи ВАТ «Укртелеком» на використання номерного ресурсу ємністю 600 та 1800 номерів у Криворізькому районі Дніпропетровської області та номерний ресурс ємністю 1000 номерів у Куйбишевському районі Запорізької області.
Крім того, ТОВ Компанії «УСТК» було відмовлено у переоформлені дозволу на використання номерного ресурсу ємністю 2000 номерів у м. Макіївка Донецької області на підставі бездіяльності оператора щодо вирішення питань з будівництва власної мережі та її підключення до ТМЗК. ПрАТ «Українські комунікації» відмовлено у переоформленні транзитного коду СКС – 7 та коду пункту сигналізації мережі СКС – 7 у м. Київ на підставі недостовірності даних, зазначених у заяві оператора та в доданих до неї документах.
На засіданні Комісія прийняла рішення щодо вилучення номерного ресурсу, а саме: у ТОВ «Інтернаціональні телекомунікації» - номерний ресурс ємністю по 1000 номерів у Чернівецькому районі Вінницької області, Рахіському, Свалявському Закарпатської області, Олександрівському, Новоархангельському, Долинському районах Кіровоградської області (за заявою оператора). У ТОВ «Весна АТС - 1» вилучено номерний ресурс ємністю 500 номерів та код СКС-7 для АТС у м. Дніпропетровськ, оскільки номерний ресурс не задіяний у строк, установлений у дозволі. З тієї ж причини у ТОВ Компанія «УСТК» вилучено номерний ресурс ємністю 2000 номерів у м. Макіївка. У ПрАТ «Українські комунікації» вилучено транзитний код пункту сигналізації мережі СКС – 7 у м. Київ, оскільки номерний ресурс використовувався не за призначенням.

Реєстр операторів та провайдерів поповнився на 20 позицій
Згідно з рішенням Комісії до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій будуть внесені наступні суб’єкти господарювання:
- провайдери ТОВ"Айтек Груп", ТОВ "Флагман Телеком Сервіс", ТОВ "СІ.ТІ.НЕТ.", ТОВ "Євронет-Дружківка", ТОВ "МакЛаут Регіон", ТОВ "Лекос", ТОВ "Лекос Онлайн", ТОВ "МСЕ", ТОВ "МакЛаут-Сервіс", фізична особа - підприємець Мирошниченко О. В.,ТОВ "Український телефон і телеграф", фізична особа - підприємець Шварьов Р.М.;

- оператори "Закарпатінфоком", "Телекомунікаційні Засоби та Системи",ТОВ "Тк Ай Пі Сістемс", фізична особа - суб’єкт підприємницької діяльності Драбик В. В., фізична особа підприємець Кузьмін Ю. П., ТОВ"Перспектива-М4", фізична особа - підприємець Касьяненко В. А., фізична особа - підприємець Усипенко В. В.

 • Підсумки засідання НКРЗІ від 17 травня
 • Новости НКРС
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 квітня
 • Новости НКРС
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 травня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 4 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 6 жовтня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 11 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 9 червня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 24 січня 2017 року
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012