У пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікацій » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
У пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікацій
8 червня відбувся круглий стіл «Шляхи вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікацій», який провели спільно ІнАУ та УСПП, за участю НКРЗ. Захід зібрав понад 40 представників бізнесу, громадських організацій й професійних об’єднань, органів державної влади, які обговорювали необхідність внесення змін до вітчизняного законодавства й приведення регулювання доступу до кабельної каналізації електрозв’язку (ККЕ) та телекомунікаційної інфраструктури «останньої милі» до кращих європейських зразків.
У вітальному слові Голова Правління ІнАУ Тетяна ПОПОВА відзначила: «ІнАУ, УСПП протягом останніх років послідовно відстоювали впровадження в Україні європейських підходів регулювання ринку ККЕ. Проте для подальшого розвитку ринку необхідно створити рівні умови та запровадити єдині підходи для всіх операторів телекомунікацій до розміщення та доступу до комунікацій у житлових та нежитлових будинках будь-якої форми власності». Т. Попова запропонувала розглянути один із варіантів виходу із ситуації: «Ми підтримуємо плани НКРЗ щодо розширення переліку універсальних послуг й пропонуємо послугу розміщення та доступу до кабельної інфраструктури у житлових будинках та нежитлових будівлях всіх форм власності віднести до універсальних послуг. У такому випадку регулювати тарифи буде НКРЗ». Більше того, Т. Попова підкреслила, що ІнАУ готує власні пропозиції щодо внесення змін до законодавства України, зокрема, до Законів України «Про телекомунікації», «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний бюджет на 2011 рік».
У своєму виступі перший заступник голови НКРЗ Ігор СИРОТЕНКО підкреслив, що на сьогодні НКРЗ також готова ініціювати внесення змін до законодавства України. Він відзначив, що Комісія працює над проектом тарифів на надання в користування ККЕ операторів телекомунікацій, який передбачає визначення вартості послуг на основі їх собівартості, визначеної за нормативним методом для кожної послуги окремо. «Проектом передбачено нові позиції, що не відображені у Законі України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» щодо забезпечення доступу до ККЕ», а саме: встановлення тарифів для юридичних осіб, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів, різний рівень витрат на утримання ККЕ у великих і малих містах, необхідність утримання технологічного запасу місця в каналах ККЕ тощо», - відзначив І. Сиротенко.

Член Правління ІнАУ Дмитро ГРИЩУК підкреслив необхідність контролю за цільовим використанням коштів на розвиток телекомунікаційної інфраструктури. Д. Грищук переконаний, що цільове використання коштів повинно здійснюватись виключно на підтримку в належному стані телекомунікаційної інфраструктури будівель, а також направлятись на її розвиток.
Підводячи підсумок дискусій голова НКРЗ Петро ЯЦУК повідомив, що для вирішення спірних питань доступу операторів телекомунікацій до об’єктів інфраструктури НКРЗ готова виступити ініціатором законопроекту щодо спільного використання інфраструктури.
У свою чергу Віце-президент УСПП з питань інформаційних технологій Іван ПЄТУХОВ зауважив, що для практичної реалізації співпраці органів державної влади з учасниками ринку, представниками профільних асоціації та професійних організацій необхідно створювати робочі групи з представників всіх вищезазначених сторін з метою опрацювання проектів нормативно-правових актів у сфері телекомункацій, здійснення взаємної допомоги у реалізації спільних програм та інших заходів, створення системи обміну інформацією щодо проблем галузі зв`язку тощо. І. Пєтухов підкреслив, що найближчим часом буде підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між НКРЗ та Інститутами громадського суспільства, який передбачає механізми взаємодії влади та бізнесу у сфері телекомунікацій, у тому числі щодо використання інфраструктурних елементів телекомунікацій. Наразі документ у стадії доопрацювання, але бажання його підписати попередньо підтвердили всі учасники процесу - НКРЗ, ІнАУ, УСПП, «Телекомунікаційна палата України», «Телас».

У пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікаційУ пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікаційУ пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікацій

У пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікаційУ пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікаційУ пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікацій

У пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікаційУ пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікаційУ пошуках консенсусу та шляхів вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікацій

 • 23 травня Голова Держпідприємництва Михайло Бродський провів нараду за учас ...
 • НКРЗІ обговорила з учасниками ринку проблемні питання розвитку телекомунік ...
 • НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в ...
 • Інтернет Асоціація України проведе VIII Конгрес «Україна на шляху до інформ ...
 • НКРЗ направила проекти Порядку формування тарифів на послуги доступу до к ...
 • НКРЗ взяла за основу проект Порядку формування тарифів на послуги доступу д ...
 • Збільшення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання в ІКТ-сфері ...
 • Про основні результати регуляторної діяльності НКРЗ у 2009 році
 • Звернення Інтернет Асоціації України щодо забезпечення діяльності телекомун ...
 • Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо с ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012