Станцію моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР виведено на міжнародний рівень » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Станцію моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР виведено на міжнародний рівень
Знакова подія відбулася сьогодні, 15 лютого 2011 року, в житті Українського державного центру радіочастот.
Щойно надійшло приємне повідомленн - станцію моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР внесено до списку міжнародних станцій радіомоніторингу Міжнародного Союзу Електрозв’язку.

Ця інформація оприлюднена в Оперативному бюлетені МСЕ за № 974.


Станцію моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР виведено на міжнародний рівень


За словами начальника Українського державного центру радіочастот Павла Слободянюка, поява зазначеної станції у списку МСЕ свідчить про те, що технічні можливості нашої станції радіомоніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку відповідають вимогам МСЕ, а відтак виводять роботу станції на міжнародний рівень.

- Основним призначенням станції космічного радіомоніторингу, - сказав Павло Слободянюк, - є визначення відповідності параметрів випромінювання висновку ЕМС, дозволам на експлуатацію, технічним нормам на випромінювання РЕЗ загальних користувачів, визначення реальної зайнятості смуг радіочастот загального користування, забезпечення розгляду заявок користувачів РЧР і звернень юридичних та фізичних осіб щодо виявлення та усунення радіозавад, проведення заходів технічного радіоконтролю в рамках міжнародного співробітництва з питань використання РЧР тощо.
Важливим є і те, додав начальник УДЦР, що станція має можливість встановлювати місцезнаходження незаконно діючих випромінювальних пристроїв.
Варто зазначити, що, крім України, до списку міжнародних станцій МСЕ подібного типу внесено лише станції радіомоніторингу РЕЗ космічних служб Аргентини, Китаю, Німеччини, Японії, Республіки Корея, США.
Станція УДЦР може використовуватися як в інтересах України так і в інтересах Бюро радіозв’язку МСЕ. На цей час станція спостерігає 110 активних супутників.

Для довідки
Станція призначена для проведення вимірювання параметрів радіовипромінювання земних станцій супутникового зв’язку (ЗССЗ), супутникових станцій на несучих частотах, визначення місцезнаходження (геолокація) земних станцій супутникового зв’язку у смугах частот C (від 3,4 до 5,25 та від 5,725 до 7,025 ГГц) та Ku (від 10,7 до 14,8 ГГц) діапазонів.

Станція здатна спостерігати ретрансльовані радіовипромінювання ЗССЗ на супутниках, що знаходяться на ГСО на орбітальних позиціях від 20W (азимуту 237° і куту місця 15°) до 80Е (азимуту 123° і куту місця 15°).

Функціонально станція космічного радіомоніторингу об’єднує 4 підсистеми: 2 приймальні супутникові антени діаметром 7,3 м; підсистему діагностики, керування наземним обладнанням та наведення антен на супутники; підсистему проведення вимірювань параметрів радіовипромінювань ЗССЗ, несучих частот на супутникових станціях та супроводження БД; підсистему визначення місцезнаходження (геолокації) ЗССЗ та розрахунку ефемерид супутників.
Станція космічного радіомоніторингу УДЦР була введена в дію у 2009 році.

Прес-центр Українського державного центру радіочастот

 • Протягом 2011 року технічному радіоконтролю у всіх регіонах України підля ...
 • Анонс - УДЦР та МСЕ налагоджуватиме співпрацю у сфері космічного моніторинг ...
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • УДЦР проводить тестові випробування новітнього комплексу радіомоніторингу
 • УДЦР ГОТУЄТЬСЯ ДО ЄВРО-2012
 • Перспективи Українського державного центру радіочастот
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • НКРЗ прийняла за основу проект Порядку виконання робіт з виявлення та усуне ...
 • Українські оператори мобільного зв’язку практично готові приступити до відк ...
 • Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012