ВАДИМ ГУЛЬКО: «З УРАХУВАННЯМ ЗВЕРНЕНЬ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ УДЦР ЗАСТОСУВАВ ПОНИЖУЮЧІ КОЕФІЦІЄНТИ ДО НИЗКИ СТАТЕЙ ТАРИФІВ НА 2017 РІК» » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
ВАДИМ ГУЛЬКО: «З УРАХУВАННЯМ ЗВЕРНЕНЬ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ УДЦР ЗАСТОСУВАВ ПОНИЖУЮЧІ КОЕФІЦІЄНТИ ДО НИЗКИ СТАТЕЙ ТАРИФІВ НА 2017 РІК»

Про це прес-службі держпідприємства повідомив виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько, коментуючи запровадження Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж.

На його думку застосування понижуючих коефіцієнтів піде на користь як суб’єктам господарювання, так і державі за рахунок більш активного розвитку телекомунікаційної галузі.

 

«Понижуючі коефіцієнти до тарифів на 2017 рік свідчать про те, що наша співпраця з учасниками ринку телекомунікацій в рамках профільних асоціацій, членом яких є УДЦР дозволяє шукати і знаходити такі рішення, які сприятимуть і розвитку компаній, і галузі в цілому, а також позитивно впливатимуть на рівень доходів нашого підприємства», – наголосив Вадим Гулько.

Слід зазначити, що відповідні рішення щодо застосування понижуючих коефіцієнтів до Тарифів УДЦР були прийняті на прохання суб’єктів господарювання і в 2016 році. Позитив від цього отримали як користувачі послуг, так і суб’єкт господарювання, що їх надавав.

Вадим Гулько також відзначив, що за результатами фінансово-господарської діяльності у 2016 році, план надходження доходів від реалізації продукції (робіт, послуг) УДЦР виконав на 106,3%, а приріст надходження доходів до відповідного періоду минулого року становить 6,5%. Основним чинником приросту доходів підприємства є збільшення обсягу робіт за впровадження в Україні цифрового стільникового радіозв’язку стандарту ІМТ-2000 (3G).

Нагадаємо, що застосування коефіцієнтів до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж затверджено Рішенням НКРЗІ № 678 від 20.12.2016 року.

З новими Тарифами можна ознайомитися на офіційному сайті УДЦР в розділі «КАТАЛОГ ПОСЛУГ/ТАРИФИ або за цим гіперпосиланням: http://www.ucrf.gov.ua/taryfy 


 • Зниження тарифів на роботи (послуги) УДЦР – ще один крок назустріч оператор ...
 • Новости НКРЗ
 • Новини УДЦР
 • У 2009 році регуляторна діяльність НКРЗ спрямована на поліпшення ситуації в ...
 • Укрчастотнадзор уменьшает тарифы, на что?
 • НКРЗ
 • Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році
 • Рішення № 224 від 28.04.2016 Про погодження права проводити вимірювання п ...
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 15 березня 2012 року
 • Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користува ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012