НКРЗІ виносить на громадське обговорення питання ефективності використання радіочастотного спектра » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗІ виносить на громадське обговорення питання ефективності використання радіочастотного спектра

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, на черговому засіданні, що відбулося 20 квітня 2016 року, взяла за основу проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України». Документ розроблено з метою підвищення ефективності використання радіочастотного ресурсу в перспективних для запровадження нових технологій діапазонах та розширення географії надання телекомунікаційних послуг українським споживачам.


За даними дослідження, проведеного фахівцями НКРЗІ у смугах радіочастот 834-843/869-888 МГц, 1427-1451,5/1477-1497,5 МГц, 1900-1920/1980-2000 МГц, 2300-2400 МГц та 2500-2700 МГц, за ліцензіями, які надають виключне право на використання радіочастотного ресурсу, виявлено вкрай низький рівень розгалуження мереж операторів у рамках зазначених ліценцій. Причиною виникнення такої ситуації є відсутність чіткого і прозорого критерію, що визначає факт повного освоєння радіочастотного ресурсу за ліцензією та створення умов для задоволення попиту споживачів на телекомунікаційні послуги.


Розв'язання проблеми НКРЗІ вбачає у запровадженні деталізації зобов'язань операторів щодо користування ексклюзивними частотами. Так, у відповідних змінах до Ліцензійних умов пропонується визначити, що повним освоєнням радіочастотного ресурсу за ліцензією, що надає виключне право на користування смугами радіочастот, вважається встановлення не менше ніж однієї базової станції на кожні 500 тис. населення кожного регіону за ліцензією за умови надання телекомунікаційних послуг за встановленими показниками якості.


Пропозиції НКРЗІ, викладені у відповідному проекті рішення, будуть оприлюднені на офіційному сайті регулятора для громадського обговорення. До 23 травня 2016 року від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться зауваження та пропозиції до проекту цього регуляторного акта. Комісія закликає зацікавлені сторони до широкого діалогу для вирішення зазначеного проблемного питання.

 

nkrzi.gov.ua


 • НКРЗІ запрошує до обговорення питань, пов’язаних із ефективним використання ...
 • НКРЗІ виносить на громадське обговорення регуляторний акт щодо зменшення ро ...
 • 17.12.2012 на сайті НКРЗІ оприлюднено прийняті рішення від 13.12.2012
 • НКРЗІ обговорила з учасниками ринку проблемні питання розвитку телекомунік ...
 • НКРЗІ схвалила проект Порядку регулювання Тарифів на надання в користування ...
 • Чергове засідання 12 серпня 2014 року
 • НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (м ...
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 24 травня 2012 р.
 • Комісія взяла за основу проект Порядку доступу та надання в користування ка ...
 • НКРЗІ резервує частоти для впровадження LTE-технології
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012