14 квітня у Києві відбувся Міжнародний Гранд Форум АСАIР-2016 «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx» » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
14 квітня у Києві відбувся Міжнародний Гранд Форум АСАIР-2016 «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx»

14 квітня у Києві відбувся Міжнародний Гранд Форум АСАIР-2016 «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx»

У роботі форуму взяли участь представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Інтернет асоціації України, Української асоціації операторів зв’язку «Телас»,УСПП, вітчизняних та іноземних компанії ІТ-сфери та Українського державного центру радіочастот.


На Гранд Форумі прозвучали цікаві доповіді керівників підприємств ІТ-сфери, фахівців в галузі побудови кабельних мереж, тестування й діагностики мідних та оптичних ліній зв’язку, розгортання сучасних телекомунікаційних сервісів тощо.


Представник УДЦР, начальник відділу методичного забезпечення Олег Кокотов розповів присутнім про різноманітні аспекти регулювання радіочастотного ресурсу України, участь колективу підприємства у впроваджені новітніх радіотехнологій та вирішенні питань, пов’язаних з експлуатацією РЕЗ безпроводових локальних мереж.


Він звернув увагу присутніх на заходи з дерегуляції бізнесу, які УДЦР проводить у тісній співпраці з учасниками ринку телекомунікацій, серед яких найбільш активну роль відіграє Інтернет асоціації України. Зокрема, останні новації – створення електронного кабінету користувача РЧР та реєстру присвоєнь радіочастот були запропоновані за результатами зустрічі з представниками ІнАУ, яка відбулася у лютому 2016 року.


Під час Форуму Олег Кокотов презентував пілотний проект УДЦР – електронний кабінет користувача РЧР. Зокрема, розповів присутнім про його ідеологію, яка спрямована на спрощення та прискорення процедур отримання висновків з ЕМС та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів.


Він також зазначив, що у відповідь на звернення Інтернет асоціації України УДЦР погодив з Генеральним штабом ЗС України спрощену процедуру видачі висновків щодо ЕМС та дозволів на експлуатацію для РЕЗ широкосмугового радіодоступу в смугах радіочастот 2400-2483 МГц, 5150-5350 МГц.


Олег Кокотов поінформував учасників Форуму, що представники НКРЗІ, Інтернет асоціації України, Української асоціації операторів зв’язку «Телас» провели плідне обговорення проектів Законів України «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж» та «Електронні комунікації» та дійшли згоди з багатьох питань.


 • В НКРЗІ триває діалог з операторами щодо питань на ринку послуг широкосмуго ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань ліцензування радіочастотного рес ...
 • Звернення Інтернет Асоціації України щодо забезпечення діяльності телекомун ...
 • Зниження тарифів на роботи (послуги) УДЦР – ще один крок назустріч оператор ...
 • На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікац ...
 • Доступ до інфраструктури об’єктів електроенергетики
 • ЗВЕРНЕННЯ ІКТ-СЕКТОРУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ТА НОВОГО УРЯДУ, ЩО ФОРМУЄТ ...
 • III Український Форум з Управління Інтернетом
 • НКРЗІ обговорила з учасниками ринку проблемні питання розвитку телекомунік ...
 • IV Український Форум з Управління Інтернетом
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012