Фахівці Західної філії УДЦР локалізували радіозавади, які впливали на якість зв’язку 3G » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Фахівці Західної філії УДЦР локалізували радіозавади, які впливали на якість зв’язку 3G

Фахівці Західної філії УДЦР локалізували радіозавади, які впливали на якість зв’язку 3G

Основним джерелом їх виникнення є використання мешканцями недозволених до застосування в Україні та Європі радіотелефонів стандарту DECT 6.0


Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Західної філії держпідприємства Петро Комар. Він, зокрема, зазначив, що в регіоні зафіксовано чимало фактів створення завад роботі базовим станціям стільникового радіозв’язку стандарту UMTS. Основним джерелом їх виникнення є використання мешканцями недозволених до застосування в Україні та Європі радіотелефонів стандарту DECT 6.0, які працюють в діапазоні частот 1920,0 МГц – 1930,0 МГц, що визначені державою для розвитку 3G – технологій.


Петро Комар повідомив, що найбільша кількість телефонів DECT американського зразка зосереджена саме в західних областях, а це призводить до створення суттєвих завад мобільному зв’язку на відповідних частотах та зниження якості наданих послуг, чим порушуються права сотень користувачів.


За словами Петра Комара, для мінімізації впливу обладнання стандарту DECT на мережі операторів, створено відповідну комісію, до якої увійшли представники філії УДЦР, операторів, провайдерів телекомунікацій, Управління державного нагляду ДДН НКРЗІ, а також співробітники відділу протидії кіберзлочинності Національної поліції у Львівській області.


«Ми маємо попередити дії користувачів, що можуть створювати загрозу для безпеки експлуатації мереж телекомунікацій, підтримки їх цілісності, захисту інформаційної безпеки, електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів», – наголосив начальник Західної філії УДЦР Петро Комар.


Для цього, зазначив він, необхідно всім зацікавленим сторонам провести роботу з інформування абонентів щодо неприпустимості експлуатації радіотелефонів стандарту DECT 6.0 із застосуванням усіх можливих засобів та способів в межах законодавства, скористатися своїм правом стосовно припинення експлуатації радіотелефонів, як таких, що використовуються без документів про підтвердження відповідності.


УДЦР наголошує, аби уникнути радіозавад, споживачі телекомунікаційних послуг зобов’язані дотримуватися відповідних Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг. Також звертаємо увагу на те, що використання радіотелефонів стандарту DECT 6.0 підпадає під дію Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Так, відповідно до статті 148-1, здійснення дій, що призвели до зниження якості функціонування телекомунікаційних мереж, або самовільне (без відома оператора телекомунікацій) отримання телекомунікаційних послуг тягне за собою накладення штрафу в розмірі від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 680 грн.). Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою відшкодування збитків, завданих оператору, та накладення штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.).


 • ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ
 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх р ...
 • На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікац ...
 • Хіба маемо, мусимо! (продовження)
 • Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користува ...
 • Фахівці УДЦР спільно з СБУ викрили зловмисника, який організував «приховані ...
 • Порядок ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій
 • ВАДИМ ГУЛЬКО: «З УРАХУВАННЯМ ЗВЕРНЕНЬ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ УДЦР ЗАСТОСУ ...
 • НКРЗІ відкриває шлях для надання послуг із перенесення абонентських номерів ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012