У Латвії відбулося засідання експертної групи з питань використання діапазону частот 700 МГц » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
У Латвії відбулося засідання експертної групи з питань використання діапазону частот 700 МГц

У Латвії відбулося засідання експертної групи з питань використання діапазону частот 700 МГц

Упродовж двох днів 16-17 березня 2016 року представники НКРЗI взяли участь у плановому засіданні експертної робочої групи з питань використання діапазону частот 700 МГц (SEWG) Мережі регуляторних органів електронних комунікацій країн Східного партнерства (далі - Мережа), що проходило в м. Рига, Латвійська Республіка.


SEWG була утворена на VІ Пленарному засіданні Мережі, що відбулось в листопаді минулого року у м. Кишинів (Молдова), з метою визначення шляхів гармонізації ринків країн Східного партнерства та країн Європейського Союзу. Планом діяльності зазначеної експертної групи передбачено визначення наявної ситуації в країнах-членах Мережі у питаннях використання діапазонів 470-694 MГц, 694-790 МГц, 790-862 MГц та напрацювання рекомендацій для кожної із країн-учасників стосовно підходів до проведення необхідних заходів для забезпечення частотної координації та реалізації цифрових дивідендів.


Відповідно до порядку денного засідання, під час заходу було розглянуто та доопрацьовано проект Технічного завдання на роботу SEWG з урахуванням зауважень та доповнень країн-учасниць. Представником Федерального мережевого агентства відповідального за електроенергію, газ, телекомунікації, пошту та залізницю Федеративної Республіки Німеччини (BNetzA), що зараз головує в експертній групі, було запропоновано до уваги учасників SEWG матеріали щодо діяльності аналогічних партнерських платформ, створених для обміну досвідом та інформацією, а саме Західно-Європейської платформи з імплементації цифрового дивіденду (WEDDIP), Південно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF) та Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (NЕDDІF). Крім того, були представлені документи щодо бачення Європейської конференції Адміністрацій зв`язку (СЕРТ) та Європейського Союзу стосовно майбутнього використання смуги частот 470 – 694 МГц та вивільнення смуги частот 700 МГц та план робіт щодо здійснення відповідних кроків (ECC Report 224: “Long term vision UHF”; RSPG Final Opinion UHF; Lamy –Report on the future use of the UHF-band). Під час засідання також відбувся перегляд та обговорення презентаційних матеріалів про досвід країн-учасниць SEWG стосовно використання смуг частот 470 - 694 МГц, 700 МГц, 800 МГц та можливості реалізації заходів у рамках I-го цифрового дивіденду. Делегація НКРЗІ представила оновлену інформацію стосовно поточної ситуації в Україні з урахуванням останніх рішень щодо перепланування цифрового наземного телебачення в смугах частот 470-694 МГц.


За підсумками дводенної роботи в рамках засідання SEWG було погоджено всіма учасниками та затверджено Технічне завдання роботи групи, а також затверджений Протокол установчого засідання, яке відбулося цьогоріч 2-3 лютого у м. Тбілісі, Грузія. Значна увага приділялася обговоренню доопрацьованої форми опитувальника SEWG, що має стати базою для порівняльного аналізу, результати якого увійдуть до загального звіту. Розгляд проекту звіту має відбутися у жовтні-листопаді цього року. За попередньою домовленістю учасники експертних груп Мережі регуляторних органів електронних комунікацій країн Східного партнерства планують провести наступне засідання для обговорення проміжних підсумків роботи та складання планів на наступний рік восени в м. Київ.

 

nkrzi.gov.ua 


 • НКРЗІ вдосконалює регуляторні засади та регіональне співробітництво у рамка ...
 • Ініціатива ЄС «Східне партнерство» в дії – НКРЗІ прийматиме учасників І пле ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з аналізу ринків зв’язку з метою попередн ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою п ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань вдосконалення регуляторних аспек ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань розробки числових показників осв ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань удосконалення нормативно-правово ...
 • Науково-експертна рада НКРЗІ розпочала свою роботу
 • Відбулося спільне засідання робочої групи НКРЗ та АМКУ
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань ліцензування радіочастотного рес ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012