Володимир Корсун: «Для активного розвитку телекомунікаційної сфери України ми приберемо усі завади» » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Володимир Корсун: «Для активного розвитку телекомунікаційної сфери України ми приберемо усі завади»

Володимир Корсун: «Для активного розвитку телекомунікаційної сфери України ми приберемо усі завади»

Після нещодавньої зустрічі за «круглим столом» з представниками ІнАУ, на якому розглядалися питання поглиблення співпраці у телекомунікаційній сфері, менеджмент УДЦР зробив вже декілька важливих кроків назустріч партнерам щодо дерегуляції бізнесу.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив генеральний директор держпідприємства Володимир Корсун.

За його словами, менеджмент держпідприємства оперативно реагує на зміни бізнес-клімату, активно веде пошук нових рішень та варіантів збільшення його ефективності, сучасних форматів взаємодії як з користувачами послуг, так і бізнес-компаніями. І поки розробляються пропозиції щодо удосконалення існуючої нормативно-правової бази, вже знайдено певні рішення проблемних питань.


«Ми вибудовуємо новий формат взаємовідносин між державним підприємством і бізнесом, що базується на взаємній довірі та підвищенні відповідальності кожної зі сторін», – наголосив Володимир Корсун.


Зокрема, УДЦР вже запропонував гравцям телекомунікаційного ринку зручні процедури опрацювання заявочних документів, що значно скоротить час на ідентифікацію надісланої заявки операторам, а також нову процедуру розгляду Заяви на усунення завад. Тепер заявник може надіслати її скан-копію на електронну адресу zavada@ucrf.gov.ua для швидкого її усунення.

Крім того, в інтересах операторів УДЦР розробив та затвердив Порядок інформування про наявні абонентські РЕЗ. Така інформація дозволить операторам підтримувати власний облік дозвільних документів на експлуатацію РЕЗ, скоротить час на їх опрацювання та спростить процес підготовки.


«І це тільки початок. Ресурси і можливості з дерегуляції бізнесу є. Треба лише законодавчо ухвалити новації, які дозволять бізнесу працювати краще, а користувачам отримувати якісні телекомунікаційні послуги», – зазначив Володимир Корсун. 


Для довідки: 4 лютого в Українському державному центрі радіочастот з ознайомчим візитом перебувала делегація Інтернет Асоціації України на чолі з її керівником Олександром Федієнком. Учасники зустрічі підняли та обговорили найбільш актуальні проблемні питання телекомунікаційного напрямку та шляхи їх вирішення.

 

http://www.ucrf.gov.ua

 

 


 • УДЦР ПРЕДСТАВИВ ОПЕРАТОРАМ ШИРОКОСМУГОВОГО РАДІОДОСТУПУ ФУНКЦІОНАЛ ЕЛЕКТРОН ...
 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • Зниження тарифів на роботи (послуги) УДЦР – ще один крок назустріч оператор ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань удосконалення нормативно-правово ...
 • НКРЗІ удосконалює нормативно-правове забезпечення протидії порушенням закон ...
 • 14 квітня у Києві відбувся Міжнародний Гранд Форум АСАIР-2016 «Навколо Кабе ...
 • За дозволами УДЦР з-за кордону до України у 2011 році ввезено майже 9 міл ...
 • Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користува ...
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 15 березня 2012 року
 • В НКРЗІ триває діалог з операторами щодо питань на ринку послуг широкосмуго ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012