Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користувачі послуг » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користувачі послуг

Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користувачі послуг

Про це заявив прес-службі держпідприємства директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ Вячеслав Гоненко, коментуючи результати з радіочастотного контролю на території України в лютому 2016 року.

Він, зокрема, зазначив, що реально боротися з «нелегалами» можна завдяки удосконаленню нормативно-правової бази та посиленню важелів впливу на порушників, а також за допомогою самих користувачів послуг.

Саме громадяни повинні вимагати у суб’єктів господарювання наявність ліцензії НКРЗІ для здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, зокрема на використання радіочастотного ресурсу України на території окремого регіону, та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу. Його, за відповідною заявою, видає УДЦР на кожний окремий радіоелектронний засіб або випромінювальний пристрій відповідно до адміністративно-територіального устрою України.

За словами Вячеслава Гоненка, перевірити, чи має право провайдер працювати у вашому населеному пункті, можна також зателефонувавши до довідкового центру УДЦР за телефоном 422-85-85.

«Для кожного з громадян визначальним має бути факт наявності у провайдера ліцензії та відповідних дозволів на діяльність від УДЦР. Необхідно їх уважно перевірити, звернувши особливу увагу на те, хто є власником, а також чи відповідає дозвіл місцю встановлення РЕЗ. Якщо таких документів нема, або дані не відповідають дійсності – знайте, це нелегал, який намагається обійти українські закони», – сказав він.

Не дивлячись на значну попереджувальну роботу у боротьбі з порушенням користування радіочастотним ресурсом як з боку НКРЗІ, так і УДЦР, їх кількість залишається ще великою. Основний відсоток припадає на радіотехнологію широкосмугового радіодоступу.

Так, наприклад, в лютому поточного року, фахівцями з радіочастотного контролю на всій території України виявлено близько 383 незаконно діючих пристроїв та 140 РЕЗ з порушенням правил експлуатації. Найбільша їх кількість була зафіксована на Дніпропетровщині (102), Харківщині (69) та Одещині (60).

Вячеслав Гоненко також повідомив, що за цей період, в ході оперативних заходів усунуто близько 298 порушень, включаючи й ті, що фіксувалися раніше. 60 з них – Спільними координаційними комісіями з проведення заходів щодо запобігання, виявлення та припинення порушень в галузі зв’язку, до яких входять представники Департаменту Державного нагляду НКРЗІ, УДЦР та обласних управлінь Національної поліції України.

 

http://www.ucrf.gov.ua


 • Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіоча ...
 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх р ...
 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • МИКОЛА КОВАЛЬЧУК: «ПЕРШ НІЖ ВСТУПИТИ В ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ З ІНТЕРНЕТ – ПРО ...
 • НКРЗІ удосконалює нормативно-правове забезпечення протидії порушенням закон ...
 • На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012