На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв

За період з 17 по 23 грудня 2015 року підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 34804 РЕЗ, виявили 44 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 172 незаконно діючі пристрої.


Найбільшу кількість порушень на минулому тижні зафіксовано на Львівщині – 100, Києві та Київській області – 15 та Івано-Франківській області – 14.


Із усунених у звітному періоді 399 порушень найбільше приведено використання РЕЗ у відповідність до вимог чинного законодавства в Дніпропетровській – 81, Києві та Київській області – 54, Івано-Франківській – 34, Тернопільській – 33, Одеській – 28 областях.


Також виявлено та усунено дію 33 джерел радіозавад.


Складено 134 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.


Разом з тим, фахівці УДЦР підготували 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 516 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 341 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1012 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.


На мережах операторів зв’язку проведено технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 6807 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 23 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – мобільного.


За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 17 по 23 грудня до бази даних внесено 115287 міжнародних ідентифікаторів.


Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 46 випробувань.

 

http://www.ucrf.gov.ua

 

 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх р ...
 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році
 • НКРЗ прийняла за основу проект Порядку виконання робіт з виявлення та усуне ...
 • Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користува ...
 • МИКОЛА КОВАЛЬЧУК: «ПЕРШ НІЖ ВСТУПИТИ В ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ З ІНТЕРНЕТ – ПРО ...
 • Оператори повинні проаналізувати ситуацію щодо причин значного збільшення о ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012