Київстар удвічі збільшив 3G-покриття на Львівщині » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Київстар удвічі збільшив 3G-покриття на Львівщині

Київстар розширив зону покриття мережею 3G у Львівській області вдвічі. Компанія розпочала надавати послуги швидкісного мобільного інтернету ще у 28 населених пунктах регіону.

 

Національний телеком-оператор Київстар відкриває 3G-мережі у нових містах та постійно покращує якість та площу вже наявного покриття. Компанія запустила 3G-мережу ще у 28 населених пунктах у передмісті Львова, серед яких Зимна Вода, Рудне, Брюховичі, Давидів, Оброшине, Суховоля, Солонка, Чишки та інші. Таким чином, скористатися швидкісним мобільним інтернетом Київстар на Львівщині можна вже у 54 містах та містечках, включно із обласним центром Львовом, а також курортними містами Моршином, Трускавцем, Славським та іншими.

«Щотижня ми відкриваємо 3G-мережі у нових містах. Київстар вже надає послугу швидкісного мобільного інтернету майже у 400 населених пунктах у 18 областях. Однак ми не зупиняємося на цьому та покращуємо в охоплених областях покриття та якість мережі. Наша мета – надати високоякісний 3G-зв’язок не лише у великих містах, але й у невеличких населених пунктах, де він особливо потрібен», – зазначає Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

На даний момент Київстар надає послуги 3G-зв’язку у 393 населених пунктах України. На цій території проживають майже 12 млн українців. Перевірити покриття 3G від Київстар у своєму місті можна на інтерактивній карті на сайті компанії – http://www.kyivstar.ua/kr-620/mm/about3g/.

Для комфортного та вигідного користування мобільним інтернетом 3G абоненти можуть перейти на нові тарифні плани – «Смартфон», «Смартфон+», «Смартфон Екстра» – передплаченого зв’язку або із лінійки «Все за…» для контрактного зв’язку. Ці пропозиції містять у собі збільшену кількість мегабайтів для користування інтернетом на максимальній швидкості. Існуючим абонентам не потрібно змінювати SIM-карти. Головне, щоби телефон підтримував технології HSPA або HSPA+.


 • «Київстар» відкриває доступ до 3G усім абонентам у Броварах
 • М2М-рішення від «Київстар Бізнес» — для керування міською інфраструктурою
 • Позиція провідних телеком-операторів: ліцензування 3G має бути одночасним д ...
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 травня 2015 року
 • НКРЗІ інформує щодо впровадження радіотехнології «Цифровий стільниковий рад ...
 • Більше ніж «Київстар»… Більше ніж «Beeline-Україна»…
 • Коли в Україні буде 5G
 • Киевстар запустил 3G в Самборе Львовской области и расширил покрытие в Днеп ...
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 9 червня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 11 серпня 2015 року
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012