Підсумки засідання НКРЗІ від 6 жовтня 2015 року » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Підсумки засідання НКРЗІ від 6 жовтня 2015 року

Реєстр операторів, провайдерів поповнився на тринадцять позицій

Згідно з рішенням Комісії до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі заяв суб’єктів ринку внесено:

два оператори: підприємця Панащенка П.О. для надання послуг доступу до Інтернет у м. Харків;ТОВ «Телекомплекс» для технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж, надання послуг доступу до Інтернет у м. Київ, Обухівському, Києво-Святошинському, Броварському, Бориспільському районах Київської області, Козелецькому районі Чернігівської області;

- одинадцять провайдерів, які надаватимуть послуги доступу до Інтернет на території України, зокремапідприємців Таємницьку І.В. – у м. Харків, селищах Безлюдівка, Пісочин, Хорошеве Харківської області,Ворону Я.С., Литвиненко М.П., Постоленко І.В., Тітову І.О., Яковенко О.О., Василенко О.В., Лаут А.М., Авраменко О.В., Бурлаку О.В. – у м. Черкаси та Черкаській області, м. Переяслав-Хмельницький та Переяслав-Хмельницькому районі Київської області, Мохну С.В. – у Луганській області.

Також внесено зміни до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, зокрема підприємець Демченко В.О. надаватиме послуги доступу до Інтернет у Полтавській області, ТОВ «О-НЕТ»здійснюватиме технічне обслуговування власних телекомунікаційних мереж, надаватиме послуги доступу до Інтернет у містах Донецьк, Львів, Запоріжжя, Харків, Одеса, Київ, Полтава, селищах Малинівка, Васищеве Харківської області, м. Суми, селах Романків, Конча-Заспа, смт Коцюбинське, м. Бровари Київської області, ТОВ «Інтернет Комунікації» надаватиме послуги доступу до Інтернет, послуги з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, послуги фіксованого місцевого телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку у м. Київ, ПАТ «Дніпропетровський машинобудівний завод» надаватиме послуги телефонного зв’язку (крім відомчих об’єктів) – місцевого у мережах подвійного призначення з правом створення власної мережі ємністю до 1000 абонентських номерів у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська, ТОВ «Контент делівері нетворк» надаватиме послуги з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного телемовлення у містах Київ, Харків, Донецьк, Рівне, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луганськ, Полтава, Суми, Чугуїв та смт Пісочин Харківської області, м. Алчевськ Луганської області, містах Вишгород, Українка та Бровари Київської області, м. Дергачі, селах Гракове, Циркуни, селищах Малинівка, Комсомольське Харківської області, ТОВ «Ітер Ком» надаватиме послуги фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі до 10000 номерів із правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку у м. Київ, ТОВ «Артвеб» надаватиме послуги доступу до Інтернет, здійснюватиме технічне обслуговування та експлуатацію власних телекомунікаційних мереж у с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.

Видано та продовжено строк дії ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій

За заявами суб’єктів господарювання НКРЗІ видала три ліцензії на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій строком на 5 років: на надання послуг із технічного обслуговування та експлуатації телемереж ТОВ «Конвент делівері нетворк» на території смт Комсомольське Харківської області таТОВ «Інтернет комунікації» - на території м. Київ, а також ТОВ «Інтернет комунікації» - ліцензію на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі до 10000 номерів із правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території м. Київ.

Цим же рішенням за заявами ліцензіатів Комісія продовжила строк дії двох ліцензій: ТОВ «Ітер ком» на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі до 10000 номерів із правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку та ТОВ «Комкаст Україна» на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж на території м. Київ

Також НКРЗІ продовжила ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» строк дії ліцензії на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв`язку з ємністю мережі до 10000 номерів із правом технічного обслуговування та експлуатації телемереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Луганської області.

НКРЗІ продовжила термін дії ліцензій на користування РЧР України

За заявами ліцензіатів Комісія продовжила термін дії двох ліцензій на користування РЧР України: ТОВ «Доля і Ко. ЛТД» для аналогового ультракороткохвильового радіотелефонного зв’язку (радіозв’язку фіксованої, рухомої сухопутної та морської радіослужб) на території м. Київ та Київської області, ТОВ «Сі - Ті - Сі» для супутникового радіозв’язку (радіозв’язку супутникової рухомої та фіксованої радіослужб) на території України.

У зв’язку зі зменшенням кількості регіонів НКРЗІ переоформила ПрАТ «Київстар» дві ліцензії для радіорелейного зв’язку та визнала недійсними ліцензії, що переоформлюються: одну – на користування РЧР на території Івано-Франківської області, а другу – на території м. Київ, Київської, Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Харківської, Запорізької, Полтавської, Житомирської, Миколаївської, Сумської, Хмельницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Рівненської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської та Чернівецької областей.

З огляду на раніше прийняте рішення щодо видачі ліцензії на смугу радіочастот, що заявляється, Комісія відмовила приватному підприємству «Мережа плюс» у видачі ліцензії на користування РЧР України для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних із використанням шумоподібних сигналів) на території Кіровоградської та Харківської областей.

Нові РЕЗ та ВП можуть застосовуватись на території України

Комісія прийняла рішення внести до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що може застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування, 51 новий тип РЕЗ та ВП, а саме: тринадцять типів радіообладнання систем стільникового рухомого радіозв’язку, одинадцять типів радіообладнання систем широкосмугового радіодоступу, двадцять сім типів радіообладнання у складі комбінованої продукції для особистих, родинних, побутових і технологічних потреб.

НКРЗІ визначила можливим застосування 9 заявлених типів РЕЗ на території України, а саме:

повторювачів системи стільникового зв’язку виробництва «Coiler Corporation» (Тайвань) (E-GSM/GSM900 «Coiler» моделей AT-900, BRII-900, IMT-2000 (UMTS/WCDMA) «Coiler» моделі AT II-2200, GSM-1800 «Coiler» моделі BRII-1800);

абонентського обладнання радіодоступу виробництва «Lenovo PC HK Limited» (Гонконг/Китай) радіомодуля «MediaTek» моделі MT6735*, де "*" - може бути буквами «P», «M» або відсутнім та пов’язаний із характеристиками графічного процесора, у складі продукції «Lenovo» (радіотелефон, радіотермінал, планшетний ПК, ПЕОМ), радіомодуля «Qualcomm Incorporated» моделі MSM8909 у складі продукції «Lenovo»;

обладнання радіодоступу – картки безпроводового доступу «Qualcomm Atheros» моделей QCNFA364A, QCNFA344A, QCNFA435 виробництва «Qualcomm Atheros Inc.» (США).

http://nkrzi.gov.ua


 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 травня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 11 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 4 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 9 червня 2015 року
 • Новости НКРС
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 1 березня 2016 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 17 травня
 • Підсумки чергового засідання НКРЗ від 23 червня
 • Новости НКРС
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 квітня
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012