МИКОЛА КОВАЛЬЧУК: «ПЕРШ НІЖ ВСТУПИТИ В ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ З ІНТЕРНЕТ – ПРОВАЙДЕРОМ, ПОЦІКАВТЕСЯ, ЧИ МАЄ ВІН ПРАВО НАДАВАТИ ПОСЛУГИ» » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
МИКОЛА КОВАЛЬЧУК: «ПЕРШ НІЖ ВСТУПИТИ В ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ З ІНТЕРНЕТ – ПРОВАЙДЕРОМ, ПОЦІКАВТЕСЯ, ЧИ МАЄ ВІН ПРАВО НАДАВАТИ ПОСЛУГИ»

Статистика  порушень користування радіочастотним ресурсом України у вересні поточного року свідчить, що  кількість охочих налагодити власний бізнес нечесним шляхом не зменшується

Так, днями ЗМІ повідомляли, що фахівці УДЦР виявили на Київщині 27 незаконно діючих радіоелектронних засобів, власники яких надавали послуги Інтернет, а вже сьогодні таких пристроїв виявлено майже вдвічі більше.

Як повідомив в коментарі прес-службі УДЦР директор з радіочастотного моніторингу та питань РЕЗ Микола Ковальчук, завдяки оперативним заходам на Київщині минулого тижня виявлено в 13селищах Макарівського, Вишгородського, Рокитнянського, Бородянського та Києво-Святошинського районах ще понад 40 одиниць незаконних РЕЗ технології широкосмугового радіодоступу.

Не краща ситуація й в інших областях України. Так, наприклад, фахівці Західної та Карпатської філій лише в Волинській та Івано-Франківській областях  виявили відповідно 17 та 10 незаконно діючих пристроїв.

«На жаль, тенденція до зростання цього виду порушень, яких, до речі, зафіксовано найбільше, призводить до негативних наслідків. Держава втрачає кошти  від  несплати податків, а, користувач, від якості надання послуг. Але є ще одна проблема, і вона не менш важлива. Встановлене обладнання, яке не відповідає українським стандартам, може мати вплив на радіочастотне середовище, створюючи завади роботі інших електронних засобів, а в деяких випадках може становити загрозу для здоровя та безпеки громадян», – зазначив Микола Ковальчук.

На його думку,запобігти  порушенням можна лише за умови удосконалення нормативно-правової бази та посилення  важелів впливу на порушників, і відповідні  пропозиції УДЦР вже надав регуляторному органу.  Проте, чимало  залежить і від користувачів послуг.

«Перш ніж вступити в договірні відносини з оператором, не полінуйтесь поцікавитись, чи має він право надавати Інтернет – послуги, перевірте в нього наявність ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України та дозволу на експлуатацію обладнання від Українського державного центру радіочастот», – наголосив директор з радіочастотного моніторингу та питань РЕЗ Микола Ковальчук.

http://www.ucrf.gov.ua

 


 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користува ...
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв
 • НА КИЇВЩИНІ ФАХІВЦІ УДЦР ВИЯВИЛИ 27 ПЕРЕДАВАЧІВ НЕЛЕГАЛЬНИХ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙ ...
 • Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх р ...
 • Тільки за два тижні у Криму знеструмили та демонтували понад 55 одиниць РЕЗ ...
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіоча ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012