НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО РЕСУРСУ » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО РЕСУРСУ

В ході технічного радіоконтролю радіоелектронних засобів фахівці, зокрема, виявили 29 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 101 незаконно діючий пристрій

 

 

За період з 23 по 29 липня фахівці УДЦР підготували 5 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 786 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 571 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 763 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння. Зокрема, для розгортання мережі 3G станом на 31 липня поточного року видано 3 876 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП та 2 300 дозволів на їх експлуатацію.


На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 8 132 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них 108 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.


З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 8 036 абонентам.


Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 22 277 РЕЗ, виявили 29 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 101 незаконно діючий пристрій.


Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено

у Закарпатській – (30), Дніпропетровській – (23) та Одеській – (14) областях.


Також виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.


Спеціалістами УДЦР складено 56 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.


За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.


За період з 23 по 29 липня до бази даних внесено 21 352 міжнародних ідентифікатори.


Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 37 випробувань.


Треба зазначити, що 31 липня 2015р. НКРЗІ на своєму засіданні затвердила Порядок надання послуг із перенесення абонентських номерів. Зазначене рішення буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України і набере чинності з дня його офіційного опублікування.


Як відомо, НКРЗІ визначила державне підприємство «Український державний центр радіочастот» організацією, яка здійснюватиме централізоване технічне адміністрування персональних номерів та перенесених абонентських номерів.


Послугу (MNP) планується впровадити в Україні у 2016 році. 


 • На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх р ...
 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році
 • Вікторія Трощенко: «Впровадження послуги MNP позитивно вплине на конкуренто ...
 • НКРЗІ відкриває шлях для надання послуг із перенесення абонентських номерів ...
 • 760 спільних заходів щодо запобігання, виявлення і розкриття порушень закон ...
 • Одночасно з роботами з розгортання 3G мережі в Україні, спеціалісти УДЦР на ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012