В НКРЗІ триває діалог з операторами щодо питань на ринку послуг широкосмугового доступу до мережі Інтернет » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
В НКРЗІ триває діалог з операторами щодо питань на ринку послуг широкосмугового доступу до мережі Інтернет

НКРЗІ продовжує у форматі відкритого діалогу обговорювати з учасниками ринку та всіма зацікавленими сторонами актуальні питання телекомунікаційної галузі, що потребують негайної уваги регулятора з метою підготовки та запровадження відповідних рішень. Так, 31 липня 2015 року під головуванням очільника національного регуляторного органу Олександра Животовського відбулася запланована нарада з обговорення існуючих проблем, що склалися на ринку послуг широкосмугового доступу до мережі Інтернет, та шляхів їх вирішення. Цього разу в нараді взяли участь більше п’ятидесяти осіб, у тому числі представники Інтернет Асоціації України, Української Асоціації операторів зв’язку «Телас», Телекомунікаційної палати України, Громадської організації «Інтернет громада України» (ISOC Ukraine), УСПП, найбільших операторів галузі, а також УДЦР, ДП «УНДІЗ» та Адміністрації Держспецзв’язку.

Під час обговорення питання, що стосується погодження Порядку надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації заінтересованими органами державної влади, Олександр Животовський подякував учасникам ринку, які оперативно забезпечили підтримку, надіславши листи-звернення до відповідних державних установ. За його словами, це допоможе значно прискорити процес погодження, реєстрації та запровадження документу, який є вкрай необхідним для підвищення ефективності діяльності регулятора.

Йшлося також про отримані від учасників ринку пропозиції щодо здійснення Комісією робіт із профілактики та припинення діяльності суб’єктів господарювання, а також фізичних осіб у сфері телекомунікацій, якщо вони не внесені до Реєстру операторів, провайдерів НКРЗІ. Представниками ІнАУ, Телекомунікаційної палати України та ПрАТ «Київстар» були прокоментовані надані їх організаціями пропозиції та наведена аргументація. У дискусії також взяли участь Голова Української асоціації операторів зв’язку «Телас» та представник Громадської організації «Інтернет громада України» (ISOC Ukraine). За результатами обговорення учасники наради дійшли висновку про доцільність створення окремої робочої групи за цим напрямом, до якої увійдуть представники НКРЗІ та профільних асоціацій, оператори телекомунікацій можуть взяти участь у роботі групи за бажанням. Також запропоновано запросити до новоствореної робочої групи представників МВС та ДФС.

На нараді була представлена також доповідь про поточний стан роботи із впровадження європейських стандартів якості в Україні, що має на меті зменшення кількості вимірюваних на цей час показників якості із 13 до 4 параметрів, та погодження заінтересованими органами державної влади проекту Закону України «Про доступ до інфраструктури». Представники НКРЗІ підкреслили значення підтримки, що була надана профільними асоціаціями та учасниками ринку у просуванні проекту Закону України «Про доступ до інфраструктури» та забезпеченні позитивних відгуків від органів державної влади.

Стосовно впровадження європейських стандартів якості в Україні запропоновано об’єднати зусилля НКРЗІ та Держспецзв’язку із залученням фахівців УДЦР, профільних асоціацій операторів телекомунікацій та науково-дослідних закладів із метою формулювання єдиної позиції учасників ринку телекомунікацій з цього питання, і в подальшому, встановлення єдиних методик вимірювання параметрів якості. Під час обговорення питання впровадження нових стандартів якості виступили представники Держспецзв’язку, УДЦР, ІнАУ, Української Асоціації операторів зв`язку «Телас», Телекомунікаційної палати України, ПрАТ «Київстар» та Громадської організації «Інтернет громада України» (ISOC Ukraine).

За підсумками наради з огляду на актуальність та нагальність питань було прийняте рішення активізувати роботу та провести наступні зустрічі у складі відповідних робочих груп у найближчі 2-3 тижні.

 

 


 • Звернення Інтернет Асоціації України щодо забезпечення діяльності телекомун ...
 • НКРЗІ обговорила з учасниками ринку проблемні питання розвитку телекомунік ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань ліцензування радіочастотного рес ...
 • НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в ...
 • 23 травня Голова Держпідприємництва Михайло Бродський провів нараду за учас ...
 • 14 квітня у Києві відбувся Міжнародний Гранд Форум АСАIР-2016 «Навколо Кабе ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань удосконалення нормативно-правово ...
 • Збільшення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання в ІКТ-сфері ...
 • НКРЗІ направляє проект Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікац ...
 • На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікац ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012