Форум з управління Інтернетом прийшов в Україну » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Форум з управління Інтернетом прийшов в Україну
3 вересня 2010 р. в Україні розпочинає роботу Перший український Форум з управління Інтернетом (IGF-UA).

IGF-UA – це Перший український Форум з управління Інтернетом, проведення якого стало можливим в Україні завдяки спільній ініціативі Інтернет Асоціації України (ІнАУ), EuroDIG, МГО «Європейська Медіа Платформа», Київського міжнародного університету та співорганізатору – ТОВ «Хостмайстер». А також при активній підтримці та участі Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП), Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації, Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, Посольства Франції в Україні, «Інтерньюз Нетворк», Проекту з розвитку нових медіа medianext та компанії «Адамант».

Проекту з розвитку нових медіа medianext та компанії «Адамант».
IGF-UA покликаний об’єднати представників органів державної влади, громадських організацій, бізнесу, інтернет-спільноти та ЗМІ в справі національного значення – розвитку вітчизняного інтернет-простору. Головне завдання Форуму – стимулювати широку громадську дискусію про методи і інструменти управління Мережею, представити усе різноманіття її використання в інтересах розвитку громадянського суспільства.
В рамках Форуму розглядатиметься широке коло питань, зокрема, стан вітчизняного законодавства та державне регулювання в українському сегменті Мережі, управління мережею Інтернет, проблеми безпеки в мережі Інтернет, питання національних доменів верхнього рівня, ліквідація цифрового розриву та захист приватного життя в Мережі. Відкрита дискусія, що відбудеться 3-4 вересня під час роботи українського Форуму, стане спільним майданчиком для відображення усіх професійних точок зору з метою пошуку консенсусу між представниками держави, бізнесу, професійними співтовариствами і громадянським суспільством щодо подальшого розвитку Інтернету в Україні.

IGF-UA є важливою відправною точкою для активізації участі українських представників в роботі з міжнародними організаціями, що займаються питаннями інтернет-управління. Європейські експерти приїжджають до Києва поділитися досвідом вирішення цілого комплексу проблем з управління Інтернетом, налагодити особисті контакти з тими, хто в Україні приймає відповідні рішення, закласти основи майбутнього співробітництва. Серед міжнародних авторитетних доповідачів Форуму – Олів’е Крепі-Леблонд (ICANN, ISOC), Сандра Хоферихтер (EuroDIG, EuroSSIG), Лі Хіббард (координатор РЄ з управління Інтернетом та інформаційного суспільства), Вольфганг Кляйнвахтер (Орхузький університет), Бертран де ля Шапель (спеціальний уповноважений Франції з проблем інформаційного суспільства), Ханне Северінсен (Президент МГО «Європейська Медіа Платформа»).
За підсумками IGF-UA буде сформована Резолюція Форуму з визначенням пріоритетів розвитку вітчизняного інтернет-простору та тезами участі України в 5-му IGF, що відбудеться 14 – 17 вересня 2010 р. у Вільнюсі.

Довідка: Міжнародний IGF-форум вперше був проведений під егідою Організації Об’єднаних Націй в 2006 році. Подібні заходи стали традиційним майданчиком для висвітлення актуальних проблем у сфері інтернет-комунікацій та щорічно проводяться у різних країнах світу. Цього року Росія започаткувала проведення національного IGF-форуму.
Оргкомітет IGF-UA


 • Перший Український Форум з управління Інтернетом (IGF-UA)
 • III Український Форум з Управління Інтернетом
 • IV Український Форум з Управління Інтернетом
 • Другий Форум з управління Інтернетом відтрито!
 • Інтернет-спільнота готується до XIII конференції ІнАУ і UA-IX «Інтернет ...
 • Інтернет Асоціація України проведе VIII Конгрес «Україна на шляху до інформ ...
 • 8 грудня відбудеться Міжнародний Форум «Перспективи розвитку ІКТ в регіоні ...
 • Громадська рада НКРЗІ наголошує на розвитку ШСД як справі загальнодержавної ...
 • 14-18 червня 2012 р. відбудеться 13-а Конференція ІнАУ та ДП «УкрМОТ» «Інте ...
 • ЗВЕРНЕННЯ ІКТ-СЕКТОРУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ТА НОВОГО УРЯДУ, ЩО ФОРМУЄТ ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012